gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Son Dakika! Twitter Erişime Açıldı!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

twitter açıldımı, twitter açılacakmı, twitter son durum
    Sevgili melekler, TİB tarafından 20 Mart gecesi kapatılan Twitter, Anayasa Mahkemesi'nden dün çıkan kararla birlikte yeniden açılıyor!
    TİB'in internet sitesinde twitter.com'un yasaklanmasına neden olan mahkeme kararları tamamen kaldırıldı. Böylece TİB'in internet servis sağlayıcılara Twitter'ın yasaklanmasına neden olan mahkeme kararlarının kaldırıldığını bildirmesi gerekiyor. Bu işlemin ardından Twitter'a erişim tekrar sağlanmaya başlanacak. Bu işlemin ilerleyen saatlerde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

twitter.jpg

Son Dakika! Twitter Erişime Açıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  2. Ali Tarandan son dakika Twitter mesajı

Ali Tarandan son dakika Twitter mesajı

ali taran, twitter, son dakika haberleri burada arkadaşlar Son dönemlerin olay ismi Ali Taran, Ayşe Özyılmazel ile yaptığı evlilik dedikodularına Twitter da ki sayfasında son dakika msjı düştü Melek'lerim. Ali Taran'ın Twitter msjı; Bazılarının ağzı zaten büzük KANSER tedavisi gören 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşandıktan iki hafta sonra Ayşe Özyılmazel’le nikâh masasına oturan Ali...
  3. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  4. Flaş! Twitter Açılıyor mu? Son Dakika Bilgileri!

Flaş! Twitter Açılıyor mu? Son Dakika Bilgileri!

twitter açılıyormu, twitter açıldımı, twitter açılacakmı Sevgili melekler, kısa bir süre önce erişime kapatılan twitter'ın açılıp açılmayacağıyla ilgili olarak yaşanna son gelişmeler şöyle.... TİB'in, sosyal paylaşım sitesi Twitter'a tedbir amaçlı erişimin engellenmesi kararı üzerine, 3 kişi Anayasa Mahkemesine bireysel başvuruda bulunmuştu. Başvuruları ele alan Anayasa Mahkemesi,...
  5. Youtube Erişim Yasağı Kalkıyor mu? Son Dakika!

Youtube Erişim Yasağı Kalkıyor mu? Son Dakika!

youtube açılıyormu, youtube açılacakmı, youtube açıldımı Sevgili melekler, dün akşam saatlerinde erişime açılan twitterın ardından gözler youtubea çevrildi. Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi YouTube yasağının kaldırılması kararı verdi ve şimdi herkes Youtubeun açılmasını bekliyor. İşte son dakika gelişmeleri.... YOUTUBE NEDEN KAPATILMIŞTI YouTube'un kapatılmasında Dışişleri'ndeki gizli...

Sayfayı Paylaş