gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Son dedikoduyu duydunmu Anne... :)

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Son dedikoduyu duydunmu Anne... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dedikodu

dedikodu

Rüyada dedikodu edildiğini görmek, utanç duyabileceğiniz bir duruma düşebileceğinizi bildirir. Sahte arkadaşlar yüzünden aşağılanacak ve birçok sorun yaşayacaksınız.Rüyasında dedikodu yapan kimse iyi niyeti fakat düşüncesizliği yüzünden bir sorumluluk alır.Bir kimseyi rüyada giybet etmek, iyilikleri iptal etmeye isaret eder. Bir kimse rüyada bir insani giybet ettigini görse, ve o kimsenin...
  2. Faruk K. İyice duydunmu

Faruk K. İyice duydunmu

faruk k ele güvendin mi faruk k ele güvendinmi sözüme geldin mi ka güvendinmi güvendin sözüme geldin Ele güvendin mi, sözüme geldin mi Sana yakışmayan terkedişleri yoluma serdin mi Kadere sordun mu, hayra yordun mu Yüzüme çarptığın kapıma gelme sen İyice duydun mu Ölüm değil zulüm değil ki aşk Gidene dön demek ters gelir bize Anam değil babam değil ki yar Yakan ateş değil derdi düşer dile Bu...
  3. Bir annenin son mektubu...

Bir annenin son mektubu...

BİR ANNENİN SON MEKTUBU ..Annemin sadece bir gözü vardı. Öteki gözü çukurdu, yani yeri boştu. Ondan nefret ediyordum. Çünkü bu durum beni arkadaşlarımın arasında utandırıyordu. Babam, ben daha küçükken bir kazada öldüğünden, ailemizi geçindirmek de anneme kalmıştı. Bunun için okulda aşçılık yapıyordu. İlk okulda iken bir gün annem bana "merhaba" demeye gelmişti. Sanki, yerin...
  4. Hürrem sultan'dan son dedikodular....gel....gel....

Hürrem sultan'dan son dedikodular....gel....gel....

hürrem meryem üzerli ödül FLAŞ FLAŞ FLAŞ..... EVET SAYIN MELEKLERMEKANİ SEYİRCİLERİ MAGAZİN DÜNYASINDAN ALDIGIM SON DEDİKODULARA GÖRE.... AZ SONRA..... BİRAZDAN.....:laugh::laugh: EVET MELİŞLERİM MERYEM ÜZERLİ NAMI DİYAR HÜRREM SULTAN MUHTEŞEM YÜZYILDAKİ OYUNCULUGU SAYESİNDE HEM TÜRKİYEDE HEMDE DÜNYADA BİR ANDA GÖNÜLLERE TAHT KURDU VE BUNUN KARŞILIGI OLARAKTA İLK...
  5. Peygamberimizin Annesinin son sözleri

Peygamberimizin Annesinin son sözleri

Peygamberimizin Annesinin Son Sözleri Hz.Muhammed sav hitaben anneler Sultanı Amine validemiz hakkında bilgiler burada 7 cihan Peygamberi Hazreti Muhammed SAV efendimizin annesi vefat etmeden önce şu sözleri söylemiştir. Bilginize meleklerim. Annelerin en şereflisi, Kâinatın Efendisi Hazreti Resulü Ekrem (s.a.v.)'in mübarek validesi, bütün müslümanların annesi Hazreti Amine validemiz,...

Sayfayı Paylaş