gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Son Defa Ağlıyorum Senin İçin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntı

2. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Son Defa Ağlıyorum Senin İçin
    cok güzeldi canim ,sagol

Son Defa Ağlıyorum Senin İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. {{ ZaRımı sOn deFa seNin iÇin aTıyOrum }}

{{ ZaRımı sOn deFa seNin iÇin aTıyOrum }}

Artık aldanmak istemiyorum. Beni sevgilerinin ölümsüzlüğüne inandır, korkulardan, şüphelerden kurtar. Hiç aldanmamışların o engin iç rahatlığına hasretim. Ayıkla, arıt beni... Bütün insanlar aldanıyormuş, sürekli bir aldanmaymış yaşamak... Ne çıkar? Ben artık aldanmak istemiyorum ya! Sen ona bak... Onun için seni erişemeyeceğin bir yere çıkarmayacağım, olduğun gibi seviyorum seni. Olmanı...
  2. Ağladım senin için ilk defa

Ağladım senin için ilk defa

ben bu kadar içmezdim senden oldu Seni okulun son günlerinde tanımıştım.dünyam bi anda senin eksenin etrafında dönmeye başlamıştı.sen ise bundan habersiz artık sana nasıl bağlanmışsam ailem arkadaşlarım bende bişeyler olduğunu farketmiş aşık olduğumu anlamış ama kime olduğumu bilmiyorlardı taki ikimizinde ortak arkadaşı bana o soruyu sorana kadar ''EMİNE'den hoşlanıyormusun'' o an yüzüm...
  3. Zarımı son defa senin için atıyorum!..

Zarımı son defa senin için atıyorum!..

Artık aldanmak istemiyorum. Beni sevgilerinin ölümsüzlüğüne inandır, korkulardan, şüphelerden kurtar. Hiç aldanmamışların o engin iç rahatlığına hasretim. Ayıkla, arıt beni... Bütün insanlar aldanıyormuş, sürekli bir aldanmaymış yaşamak... Ne çıkar? Ben artık aldanmak istemiyorum ya! Sen ona bak... Onun için seni erişemeyeceğin bir yere çıkarmayacağım, olduğun gibi seviyorum seni. Olmanı...

Sayfayı Paylaş