gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Son Demindeyim

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Son Demindeyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yokluğunun Son Deminde

Yokluğunun Son Deminde

Yüreğindeydim yüreğimin yangınıyla. Hayatımın son demindeyim belki son haykırışlarımla.. İçimdeki tarifsiz acıyı anlatma mümkün değil. Sensizliği sana anlatmak, imkansız… Derin bir nefes alıyorum,kalbim yaşlandığını anlıyorum. Aslında sensiz hayatımda bile her şeyin sen olduğunu anlıyorum. Yemek yesem aklımda sen,uyusam,yürüsem… Yağmurda bile sen varsın. Hayatımın her deminde, bedenimin her...
  2. sonumuz

sonumuz

:hhh::haha::hhh::haha:
  3. Nev - Dem - AKOR

Nev - Dem - AKOR

dem akor nev dem akor Gm Fm Gm Öyle bir dem ki ruhum Gm Fm Hiç olayım derken meğer Fm Hep olmuşum Cm Fm Kelam edip,dertleşip nağmelerle G# Cm Sana da sebep olmuşum Fm G# OOOOOfff... Gm Bu dem Gm Fm Gm Var git sor halin nedir? Gm Fm Ben olayım derken meğer Fm Sen olmuşum Cm Fm Derdi...
  4. Son...

Son...

Dünyaca ünlü bir fotoğrafçı... Şöhrete ve paraya doymuş. Yaşadığı büyük kentin gürültüsünden, sürekli çalan telefonların sesinden, ha bire “Kendini toparla” diyen sıkıcı öğütlerden sakınabilmek için müzikle tıkıyor kulaklarını...Arabayla eve döndüğü bir gece yarısı, yine kulağında notalarla keskin bir virajı alırken ölümcül bir kazadan kıl payı kurtuluyor.Çarpmak üzere olduğu aracın...
  5. Rüzgarsız Demler

Rüzgarsız Demler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş