gebe
  1. alevgoral

alevgoral Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Son Günlerin En Moda Dieti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında alevgoral tarafından paylaşıldı.

boswellia bitkisi hapı bromelia bakımı Arkadaslar diyetisyenim iki hafta once iki tane bitki hapı onerdi.Hemen eczaneden aldım .Bu arada boyum 160 cm kilom 78 .Herbirinden gunde 2 ser tane almaya basladım doktorumun onerdigi gibi.Bitkilerin adı Bromlain ve Bowellia Serrata.Bir kac firmanın var bu urunler ben ikisini aynı markanınkini aldım.Neyse reklam yapmak istemiyorm,siz istediginizi alın.İkinci haftam bu ve suanda 71kiloyum.Yalnız iki seye dikkat etmemi soyledi doktorum birincısı:Hep aynı saatte yemek yemek,ogun atlamamak. ikincisi:sofradan doymadan kalkmak,bir tabak ve bir cesit yemek veaksam saat yediden sonra sadece meyve yemek.bitkilerden ka tablet aldıgımı asagıda yazıyorum umarı hepinizin isine yarar
    bromelain:2*1 sabah aksam yemeklerden sonra
    boswellia serrata:2*1 sabah aksam :melek:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    967
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Son Günlerin En Moda Dieti
    kilo vermeye ihtiyacım yok ama eşim için sorucam..bir yan etkisi varmı?2*yazmışsın anlamadım 2 tabletmi alıyorsun 2 sabah 2 akşam mı?mümkünse fiyatınıda yazarmısın?

3. alevgoral

alevgoral Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Herbirinden 2ser tane alıyorum ,nautilus eczanesinden aldım ben fiyatlarını hatırlamıyorum aa toplam 70 milyon civarıydı ikisi ,amerikan firması adıda sanırım naturallife olması lazım

4. fundaaral

fundaaral Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

boswellia serrata v bromelain bitkilerini bende kullanıyorum,inanılmaz iyi geldi.uc haftada tam 11 kilo verdim.ben naturallife ın urunlerini aldım,acaba sizin kullandıgınızlan aynımı?bu amerikan firmasıymıs .Neyse firmanın adını soylersen cok sevinirim

Son Günlerin En Moda Dieti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en son moda kolyeler

en son moda kolyeler

moda kolyeler son moda kolyeler yeni en son koliyeler
  2. en en son moda dudaklar

en en son moda dudaklar

Son günlerde moda olan Ruj renkleri Her zaman doğalıkta yana olanlara
  3. en son moda babetler

en son moda babetler

son moda babetler
  4. 2008/2009 senesi en son moda gelinlikler

2008/2009 senesi en son moda gelinlikler

modacıların isimleri son moda gelinlikler modacı isimleri son moda isimler bu senenin kıyafetleri Son moda gelinlik modellerinin tasarımcılar tarafından sunulduğu Gelinlik Moda Haftası genelde modanın üvey evladı muamelesi görür. Yeni model gelinliklerin gözler önüne sunulduğu bu etkinlikle ilgili yorumların bir kısmı da genel de haksız değildir. Bütün o parlak beyaz satenler, bir süre sonra...
  5. En son moda hamile abiyesi !!!

En son moda hamile abiyesi !!!

hamile abiyesi Sevgili hamiş meleklerim.. En son moda hamiş abiyesini sizlerle paylaşmak istedim... Sizlerin beğenisine sunuyorum... Umarım sizleri hayal kırıklığına uğratmaz son trend modacımız.. :hhh: :piha::piha::piha: :zuha: Neyse son trend abiyemizi beğenmeyenler içinse çılgın hamilelerin fotografını yayınlıyorum.. :angel:

Sayfayı Paylaş