gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Son günlerin gözde çifti Didem ve Nihat, Kayahan konserindeki rahat tavırları

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

nihat doğan sevgilisi [​IMG]
    Bir süredir birlikte olan sevgililer Kayahan'n muhteşem şarkılarıyla adeta kendilerinden geçtiler. Konser süresice el ele, göz göze oturan çift rahat tavırlarıyla da dikkat çekti.

Karşılarında kameraları ve gazetecileri gören iki sevgili, adeta şov yaparcasına birbirlerine sarıldı.

Konseri izlemeye gelen diğer konukların da tepkisini alan Nihat Doğan ile sevgilisi Didem Uzel, etrafındaki insanların şaşkın bakışlarına aldırış etmeden konser süresince birbirleri ile sohbet ettiler.

habertürk

Son günlerin gözde çifti Didem ve Nihat, Kayahan konserindeki rahat tavırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Gözlerinin Hapsindeyim

Kayahan - Gözlerinin Hapsindeyim

kaç yıldır hasretinle alevlenirken düşünceler kaç gündür hasretinle alevlenirken düşünceler ben çılgın ben yine gözlerini hapsindeyim ellerim yüzümde susmuş dudaklarım isyanlarda gönlüm zaman gardiyandır aaah ben yine gözlerinin hapsindeyim aman vermez hasretin ayy ayy ayyy ayy lala lalayyy içimde martılar sen gözyaşlarımdasın
  2. Sahte konsere ve olmayan güne bilet

Sahte konsere ve olmayan güne bilet

SEZEN AKSU'NUN 31 EYLÜL'DE ALMANYA'DA KONSER VERECEĞİNİ AÇIKLAYIP SAHTE BİLET BASAN DOLANDIRICILAR EYLÜLÜN 30 ÇEKTİĞİNİ HESABA KATMADI Yazı bol konser vererek geçiren şimdi ise Amerika'da tatil yapan Sezen Aksu, yurda döndükten sonra 24 Ekim'de Ankara'da, 29 Kasım'da ise Viyana'da konser verecek. Bu iki konserin duyurularını kendi internet sitesinden yapan Sezen Aksu, bilgisi dışında olan...
  3. Güne sakin ve rahat başlamak için

Güne sakin ve rahat başlamak için

Güne nasıl başlarsanız, tüm gün öyle geçer. Örneğin; agrasif ve halsiz başladıysanız tüm gün öyle geçer Melek'lerim. Her sabah başucunuzdaki saat çaldığında, yataktan kalmak istemiyor ve sürekli alarmı erteliyorsunuz. Artık kalkmak zorunda olduğunuz saat geldiğindeyse kendinizi yataktan adeta bombayla fırlatılmış gibi atıyor, bir an önce evden çıkmak üzere hazırlanma işine girişiyorsunuz....
  4. sodom ve gomore'nin son günü hakkında bilgi

sodom ve gomore'nin son günü hakkında bilgi

Merhabalar sodom ve gomerenin son günü ile ilgili felaket ve helak oluşuyla ilgili araştırma yapıyorum. Lütfen bu konuda bana bilgi verin. teşekkürler
  5. Ve Angelina Jolie-Brad Pitt Çifti Sonunda Evlendi!

Ve Angelina Jolie-Brad Pitt Çifti Sonunda Evlendi!

angelina jolie brad pitt, angelina jolie haberleri, brad pitt haberleri Sevgili melekler, dünyanın gözünün üstünde olduğu, herhalde en ünlü çift diyebileceğimiz aktör Brad Pitt ve aktrist Angelina Jolie nihayet sade ve gizli bir törenle dünyaevine girdiler. Fransa'da bir şapelde aile arasında düzenelenen bir törenle evlenen çifte tabiki çiftin çocukları Maddox, Pax, Zahara, Vivienne, Shiloh...

Sayfayı Paylaş