gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

son içatlar

Konu, 'Karikatürler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

içatlar

son içatlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kimler ne içat etti....,

kimler ne içat etti....,

buhar tribünü kim icat etti Akü ..Plante Vinç..Romalı Vitruvius Matkap..G. Sommeiller Arşimed Burgusu..Arşimed Robot..E. Sperry Radyoaktivite..A. Becquerel Radyum..Curie'ler Ampul..Edison Asansör..E. Otis Balon..Montgolfier Kardeşler Barometre..Toriçelli Barut(Dumansız)..Schultre Benzin Motoru..N. Otto Bisiklet..K. Macmillan- J.K.Starley Buhar Tribünü..Parsons Buharlı...
  2. son atış, son mücadele

son atış, son mücadele

Mücadelem yenik düstügüm kadermle Sanma bunca isyanim sonsuz sevgine. Bogazima kadar battim ben bu aska, Bak, kalbim dayanamiyor daha fazla heyecana. Zihnim, mücadelede onu susturmaya calisiyor, Kalbimse son atisim olsun deyip susmak istemiyor. Catismanin tam da ortasinda Topladin valizini düsüyorsun yollara. Ben, nasil basa cikarim simdi Bu iki dost olan düsmanla. Bir yanim, son atisi...
  3. sonumuz

sonumuz

:hhh::haha::hhh::haha:
  4. Son...

Son...

Dünyaca ünlü bir fotoğrafçı... Şöhrete ve paraya doymuş. Yaşadığı büyük kentin gürültüsünden, sürekli çalan telefonların sesinden, ha bire “Kendini toparla” diyen sıkıcı öğütlerden sakınabilmek için müzikle tıkıyor kulaklarını...Arabayla eve döndüğü bir gece yarısı, yine kulağında notalarla keskin bir virajı alırken ölümcül bir kazadan kıl payı kurtuluyor.Çarpmak üzere olduğu aracın...

Sayfayı Paylaş