gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Son Kirintilar...

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

Son Kirintilar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son atış, son mücadele

son atış, son mücadele

Mücadelem yenik düstügüm kadermle Sanma bunca isyanim sonsuz sevgine. Bogazima kadar battim ben bu aska, Bak, kalbim dayanamiyor daha fazla heyecana. Zihnim, mücadelede onu susturmaya calisiyor, Kalbimse son atisim olsun deyip susmak istemiyor. Catismanin tam da ortasinda Topladin valizini düsüyorsun yollara. Ben, nasil basa cikarim simdi Bu iki dost olan düsmanla. Bir yanim, son atisi...
  2. sonumuz

sonumuz

:hhh::haha::hhh::haha:
  3. Son...

Son...

Dünyaca ünlü bir fotoğrafçı... Şöhrete ve paraya doymuş. Yaşadığı büyük kentin gürültüsünden, sürekli çalan telefonların sesinden, ha bire “Kendini toparla” diyen sıkıcı öğütlerden sakınabilmek için müzikle tıkıyor kulaklarını...Arabayla eve döndüğü bir gece yarısı, yine kulağında notalarla keskin bir virajı alırken ölümcül bir kazadan kıl payı kurtuluyor.Çarpmak üzere olduğu aracın...
  4. Selülite SON!

Selülite SON!

selülüt çözümleri selülüt kremleri selülüt için doğal çözümler selülüt tedavileri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Her kadının Kabusu ahh o selülitler. yanlış anlaşılmasın bende selülit falan yok çok şükür :D:D taş gibi hatunum :789: ama hepimiz bu kadar şanslı olmayabiliyoruz öğle değil mi? ama üzülmeyin Selülite Son diyoruz:D:D selülit Nedenleri ve Tedavisini Formumuzda...

Sayfayı Paylaş