Son Moda Ayakkabı Modellerimiz:D:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında >ÖZLEM< tarafından paylaşıldı.

1. >ÖZLEM<

>ÖZLEM< Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayakkabıda son moda en son moda ayakkabılar ayakkabılar yeni tekerlekli ayakkabı
    hepsi birbirinden şık tasarımlarıyla göz kamaştıran 2007 ayakkabı fuarını meleklerime açıyorum buyrun bayanlar

bu tasarımımızda daha çok diz üstü çizmelerin üzerine giyecak bişey bulamayan bayanlara özel hazırladık vede ayakkabı ve pantolun kombinesini ön plana çıkarttık size özel :D

şehre indik ayağımız topraktan uzak kaldı diyen bayanları düşünerek bu modelimizin çalışmalarını yaptık :D

üstteki modelimizden esinlenerek altarnatif renk+model seçeneğini siz özel bayanlara sunmak için bu modelimizi de ürettik :D

bu modelimizi de daha çok maddi sıkıntı çeken ama şık giyinmek istiyen bayanlara özel bir çalışma yaptık hem fiyat olarak ucuz hem görünüm olarak göze hitap eden bir model oldu fiyatını duyunca küçük dilinizi yutucağınıza inanıyorum sadece ama sadece ALTI KAĞIT :D:D

bu tasarımımızda da siz bayanların vaz geçemediği uzun topuk modelini geliştirerek daha çok kısa boylu bayanları düşündük ulaşamadığınız yerlere sek sek sekerek kolay bir şekilde ulaşasınız diye :D

bu modelimiz amaan rahat olsun ben ne yapayım şık ve görünümlü ayakkabıyı diyen bayanlara özel tasarladık ham madde olarak köpük kullandık :D

bu modelimizi düşük bel pantolon giyen bayanlara özel tasarladık hem pantolunu tutabiliyo belden düşmesin diye vede tarihe gömülen takunyaları gündeme getirebilme düşüncesi ile siz özel bayanlara tasarla :D

bu modelimizi tamamen şu ata sözünden yola çıkarak tasarladık "dost başa düşman ayağa bakar"diyenlere özel bir seçenek topuk kısmına da güzel bir tablo attık göze hitaap etsin diye :D

bu modelimizde ise hayvankolik bayanları düşünerek topuk haznesine camdan kafes yaptık elimizde örümcek vardı modelimizde size örnek olarak sunduk ama siz balık dahi besliyebilirsiniz :D

bu modelimiz ise kendisine faklı bir tarz arıyan bayanlara özel tasarlanmıştır ağız bölümünden ayağınızı sokuyosunuz korkmayın ısırmaz :D

bu modelimiz keşke ayaklarım kırılaydı da gitmiyeydim diyen bayanlara özel sizin ayaklarınız kırılmasın dedik biz o acıya katlanmamanız için size çivili işkence ayakkabısını ürettik :D

bu modelimizde ise boş vakitlerinde sıkılan bayanları düşünerek topuk haznesine atari yerleştirdik ayrıetende playstation ne bile bağlanabilirsiniz :D

bu tasarımımızda ise dolmuş+taksi +otobüs cilerin fiyat artırımlarını boykot ederek size tekerlekli ayakkabı imaal etmeyi düşündük turbo max motor eklentisi yapılır isteğe bağlı :D

ßu Modelle hiçßi alakam yoktur gülümsemeperakende satışdanmeleklermekani üyelerine ücretsiz ßir ßayan ayakkabısı gülümsemestandımızda yer vermek zorunda kaldık :D

ßu model'de ihracat fazlas ı:D nasıl giyileceğini size daha sonra anlatıcağım :D

2. ummuhan_555

ummuhan_555 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Son Moda Ayakkabı Modellerimiz:D:D

baya topuklu bı ayakkabı hatta ınsan utanmasa cıvılı dıyecek:)
    sanırım fren takmayı unutmuslar:)

3. Aygül

Aygül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayyy gözünüzü seveyim üstüne para vereyim bunları bana vermeyin :D :p

4. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlarr Koptum Ben
    De Özellİkle İlk Ayakkabida Aklim KariŞti Tutun Kİ Bİz O Ayakkabiyi Gİyİp Gezmeye MİsafİrlİĞe Falan Gİttİk Ee İÇerİ Gİrerken İster İstemez Ayakkabiyi Çikarmak Zorundayiz Daa Nasil:):):)

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bunları nerde nasıl gıyıcez...emegıne saglık

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0

bunları giyen birileri vardımıdır ki

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ıyyy almıyim alanada mani olmıyayım:fear:

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    yok ya bunları giyen yoktur işte gaye güya fikir üretmek bence:) :)
    emeğine sağlık canım

Son Moda Ayakkabı Modellerimiz:D:D konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ``KızLAR haLı SAha MAçı yapaRsa.... :D ( Sonunu düşünemiyorum :D )

Top kale çizgisine paralel bir şekilde, yuvarlanarak sağdan geliyor. Ceza alanında 1 kız var. Kaleye yarım metre var. Vursa gol olacak. Herkes bağırıyor: "Vur,vur,vuuuurrr!!" diye. Kızın cevabı: "E top durmuyor ki vurayım!" Bi ara bi takım topu ceza alanına kadar getirmeyi başardı (Nasıl olduysa). Topa vurdular. Rakip takımın oyuncusu topu eline aldı veeee, -Tamam,...
  2. Son moda koltuk modelleri

son moda koltuklar son moda koltuk modelleri modaş koltuk Yepyeni koltuk modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum evlenecekler eşyalarını yenilemek isteyenler için işte son moda koltuklar
  3. D&G 2012 İlkbahar Moda Çekimleri İtalya

d&g 2012 yaz d&g defile 2012 dolce gabbana Ünlü İtalyan moda tasarım devi D&G markasının sahipleri Domenico Dolce ve Stefano Gabbana'nın 2012 ilkbahar ayları için yaptıkları moda çekimleri çok hoşuma gitti melekler ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. :) Ünlü modacılar bu çekimlerde yine dünyaca ünlü isimler aktris Monica Belluci ve topmodel Biance Balti ile çalışmışlar. İtalyan...
  4. 2012 gümüş takı modelleri :D

Işıltılı gümüş dünyasından taze taze kopup gelen modellerden zaman buldukça ekleyeceğim :D Sonsuzluk yüzüğü Sonsuzluk 2

Sayfayı Paylaş