gebe
  1. alevgoral

alevgoral Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Son Moda SelÜlİt Tedavİsİ

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında alevgoral tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar doktorum selülit ve zayıflamak icin BOSWELLİA SERRATA ve BROMELAİN bitkilerinin hapını verdi.ikisini kombine kullan dedi gercekten iki haftadır kullanıyorum inanılma iyi geldi hepinize tavsiye ediyorum.Eczanlerde satılıyor ben ikisinide aynı markanınkini aldım ,cok cesitli markalar vsr tercih sizin.yalnız beni yanıltmaya kalktılar bunların ıcınde oldugu cesitli markalar var ,karısım olarak almayın marka farketmez sanırım ama iceriginde sadece bu bitkilerin ozu olanları alın.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Son Moda SelÜlİt Tedavİsİ
    Tavsiyelerin için teşekkürler.

3. amazon__

amazon__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sorması ayıp kaç para verdin arkadaşım yazöncesii şöleee kurtulalım şu kabuklarımızdan rahat rahat giyelim bikinileri:)

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

valla bende yok neden se ben var diyom ama görümcem yok diyo anlamadım valla

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için sağol canım

Son Moda SelÜlİt Tedavİsİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selülit tedavisi

selülit tedavisi

Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde meydana geliyor. Selülitler derinin üst bölümünde pütür pütür bir görüntü bırakırken ve fiziksel olarak da kendine güvensizliğe sebep olabiliyor. Yağ hücrelerinin fazla yağı depolamasının ve östrojen hormonunun da etkisiyle bu hücreler genişler. Kan dolaşımı giderek yetersizleşmeye başlar. Yağ hücrelerinin genişlemesi ise yağ...
  2. 1 Ayda Selülit Tedavisi

1 Ayda Selülit Tedavisi

1 ayda sıkılaşma Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksekokulu Cilt Bakımı ve Güzellik Programı’nda uygulanan yöntemle 1 ayda selülit bulunan bölgede 4 cm incelme sağlanıyor. Öğretim Görevlisi Nursel Altunkaynak ANKA’ya yaptığı açıklamada kan dolaşımı bozukluğuna yol açarak, bacaklarda ağrı ve halsizliğe de neden olan selülitin, uygulanan programla ortadan kaldırıldığını açıkladı. Nursel...
  3. Selülit Diyetiyle Selülite Son

Selülit Diyetiyle Selülite Son

9 günde selülite son İstenmeyen portakal görünü selülitler kilolu, zalıf bütün kadınların en büyük derdi... Selülitleri eritmek için özel bir egzersiz ve diyet programı yapmanız gerekiyor. Sizler için hazırladığımız bu diyet programı da selüliti hedef alıyor. Bu özel selülit diyetinin günlük kalori alımı oldukça düşük. "Sıkı" olarak adlandırabileceğimiz bu diyet, lif ağırlıklı. Lif,...
  4. Skleroterapi İle Selülitlere Son!

Skleroterapi İle Selülitlere Son!

skleroterapi fiyatları selülit, çareleri, skleroterapi, köpük tedavisi, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Selülitler tüm meleklerin kabusudur.Zayıflığa ya da kiloya bakmayan selülit için her geçen gün yeni bir tedavi yöntemi bulunuyor. Ülkemizde uygulanan en yeni tedavi yöntemi iseköpük tedavisi.Yani skleroterapi.. Selülit, derinin alt tabakasında...
  5. Selülitlere  Velasmooth tedavisi

Selülitlere Velasmooth tedavisi

Selülit kadınların korkulu rüyasıdır. Sütun gibi bacakların yaşımıza oranla portakal kabuğu görünümü almasını hiç bir kadın istemez ama ne yazık ki selülitle başa çıkmak hiç de kolay değildir. Selülit problemi bacaklarımızı, kollarımızı esir almadan önce düzenli spor yaparak, sağlıklı beslenmeye dikkat ederek önlem alabiliriz. Peki bacaklarında selülit oluşmuş bayanlar için yolun sonu mudur?...

Sayfayı Paylaş