gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Son Model Ayakkabı Trendleri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Son Model Ayakkabı Trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sonbahar -kış ayakkabı trendleri

sonbahar -kış ayakkabı trendleri

sonbahar kış ayakkabıları Sıcak bir Ağustos sabahı kadınların tutkunu olduğu ayakkabılar ve trendleri hakkında ki son cizgileri, stilleri konuşmak üzere Turkiye’de ayakkabı duayeni olan dostum ve büyüğüm Mustafa Çetin’ in ofisindeyiz. Ö.ÖZKAN Şu yaz ayları ve önümüzde ki sezonda ayakkabılarda bir feminenlik fakat ağırbaşlı bir tarz goruyorum . Bu anlamda 2007-08 ayakkabıda nasıl bir stil...
  2. Son Moda Ayakkabı Modellerimiz

Son Moda Ayakkabı Modellerimiz

ayakkabıda son moda en son moda ayakkabılar ayakkabılar yeni tekerlekli ayakkabı hepsi birbirinden şık tasarımlarıyla göz kamaştıran 2007 ayakkabı fuarını meleklerime açıyorum buyrun bayanlar bu tasarımımızda daha çok diz üstü çizmelerin üzerine giyecak bişey bulamayan bayanlara özel hazırladık vede ayakkabı ve pantolun kombinesini ön plana çıkarttık size özel :D şehre indik ayağımız...
  3. 2009'da Ayakkabı Trendleri

2009'da Ayakkabı Trendleri

2009 ilkbahar yaz sezonunda ayakkabıda tahmin edemeyeceğiniz kadar bol renk ve çeşit var. İçlerinden biri mutlaka size hitap edecektir :)
  4. 2011 yaz ayakkabı trendleri

2011 yaz ayakkabı trendleri

ayakkabı trendleri 2011 yaz ayakkabı trendleri 2011 2011 yaz trendi, ayakkabı, modası burada arkadaşlar. Topuklu - topuksuz, tarzınız her ne olursa olsun, bütün tarzlara yer verdik ve bu yazın ayakkabı trendlerini görücüye çıkardık Melek'ler:)
  5. son moda kısa saç modelleri 2012 trendleri

son moda kısa saç modelleri 2012 trendleri

kısa saç modelleri 2012 2012 kısa saç modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda saçını kestirecek olan ve kısa kestirmek isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, yılın en modası olan kısa saç modellerini sunuyor ve bu modellerden birini emizin ki beğeneceksiniz diyoruz :)

Sayfayı Paylaş