gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Son öpücük....

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 2 Mayıs 2009
Son öpücük.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  2. babadan son öpücük

babadan son öpücük

Babadan son öpücük Cehennem azabı gibi. Bir babanın görmek istediği en son şey. Ajansların geçtiği bu fotoğraf dünyayı derinden sarstı Irak son üç ayın en kanlı saldırısına sahne oldu. Bağdat'ta aralarından kadın ve çocukların bulunduğu 52 kişi öldü. Uluslararası haber ajanslarının geçtiği bu fotoğraf dünya kamuoyunu derinden sarstı. 2 yaşındaki Faysal da kurbanlar arasındaydı....
  3. aslı güngör son öpücük şarkı sözü

aslı güngör son öpücük şarkı sözü

Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar yılı büyüttüğüm aşk, Ne yazık ellerinde artık küçücük. Sandın ki ne yaparsan yap yanındayım ben, Acıyı ihaneti taşımak zorundayım ben. Yapamam gidemem sandın ki vazgeçemem, Artık yalnız geçmişte anındayım ben. Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar...
  4. öpücük Kutusu

öpücük Kutusu

öpücük Kutusu Çoğu zaman pek çok şeyi çocuklardan öğreniriz. Bir süre önce, bir arkadaşım, 3 yaşındaki kızını, bir rulo altın renkli kaplama kağıdını ziyan ettiği için cezalandırmıştı. Durumları iyi değildi ve kızının kağıtları, ağacın altına koyacağı bir kutuyu süslemeye harcaması onu çok sinirlendirmişti. Buna rağmen, küçük kız, ertesi sabah hediyeyi babasına getirdi ve Bu senin için...

Sayfayı Paylaş