gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

son PİŞMANLIK fayda ETMEZMİŞ........

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

MERHABA meleklerim benim için çok kötü bi gün ....... neden niçin bilmiyorum yolunda gitmeyen bişeyler var .......

benden mi kaynaklanıyo yoksa eşimden mi bilmiyorum ama var bişeyler

dün gece eşimle çok kötü tartıştık ama çok kötü
    dün akşam eşim bilgisayar başındaydı ve program indiriyomuş tabi bende yanlış anlamışım o öyle dedi neyse benim moralim bozuldu ve ben konuşmadım yatma vakti geldi tv yi kapat dedi bende kapatmadım sen ben derken ortam gerildi ve atıştık ve birbirimize girdik bana tokat vurdu bana o tokatı atınca çok kötü oldum ve bu böyle olmicak ayrılalım deyince gözü döndü sanki bi anda yanında su şişesi vardı 2 tane ama pet şişe o an bana fırlattı bi öfkeyle ilmedi ve 2 inci şişeyide fırlattı ve o kafama ildi ve ben acıyla elimi kafama götürünce kanadığını gördüm bi zaman kanadı o da pişman oldu ama faydası yok artık
    o an o kadar kötü oldum ki anlatamam hala sızlıyo tabi o yara gecer ama ya kalbimde ki yara ..........

çok pişmanım çooooook

iyi ki sizler varsınız arkadaşlarım sizleri seviyorum

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük gecmis olsun.... bi anlik sinirden insan neler yapabiliyor. Esimle bana cok olur biz sakalasirken isi abartip canimizi yakabiliyoruz :D ama sizinki farkli bi durum ya nasil bi tavsiyede bulunsam sana bilmiyorum allah yardimcin olsun esinle aran cok iyiolsun ins.

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun rabbim tüm sıkıntılarını alsın bacım üzülme demekle olmuyo ama teselli edecek söz yok.bol bol dua etsen duayla açılmayan kapı yok bacım bizimde dualarımız seninle üzülme paşanıda üzme çocuklar anlar çünkü tedirginliği

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    saolun arkadaşlar suan kafa sargılı zaten birazdan başımı yıkicam diyorum ya iyi ki varsınız

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım neler olmuş böyle ya :S allahım düzelir inşallah hersey çok saskınım yaa..........

6. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

yaa canım dünyada neler var son da olcana başta olsun diye boşuna demiyorum ben

7. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    ablam inanki ne diyeceğimi bilemiyorum ben..allah yardımcın olsun ama inanki sen rabbimden dualarını esirgeme..inşallah aranız düzelir..

8. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım geçmiş olsun diyorum öncelikle.Anne tokadı baba toktadı dert vermez ama eş tokadı iç sızlatır.Kavga bu en ufak kıvılcımla alevlenir.Üzülme diyorum sadece bildiğim birşey var bir erkek bilgisayar başındaysa ve birşey yapıyorsa ona bir kelime etmemek gerekiyor eşimden biliyorum pc başına bir otursun oyun oynarken kendini kaybediyor.Birşey diyincede susunnn diyip duruyor.Erkekler böyle işte.Canım benim boşver ne yaparsa yapsın bilgisayarda ne yaparsa kendine.Sen canını sıkma pişman olmuş işte.Bekle özür dilemesini de bilir.Haa olmyor yine tartışacak durum olacak ; gel sakin sakin konuşalım de ortamı yumuşat ve konuşun.Artık günümüzde herşey konuşularak anlaşılarak oluyor.İnşallah herşey yoluna girer ve aranız düzelir.

9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Oncelikle gecmis olsun canim,biraz dusun bakalim neler oluyor,hatalar nerede,kim kimi yanlis anliyor vs...degerlendir icinde guzelce,senin de yanlislarin hatalarin varsa cozmeye calis,esin de cozmeye calissin..biraz zaman gecsin guzelce konusun.Bu gunlerde,yani bu hayat sartlarinda hersey zor zaten,evlilikler bile zora giriyor,nedense is hayatindaki,ev hayatindaki vs butun olumsuzluklar evliligi etkiliyor.Once ic huzur olmali canim.Bunu ne yap ,et saglamaya calis,istersen bulundugunuz ortami degistirin ,bilmiyorum fakat en basi huzur olmali.Biz tasindik ve simdi hersey yolunda.Unutma tek sorun yasayan sen degilsin duzelir, fakat esinin yaptigi cok buyuk bir ayip,hic bir neden onu hakli gosteremez.Yinede cok fazla kafana takipta kendini yipratma canim.Elbet duzelir hatta eskisinden de iyi olur,biraz tavrini koy hatasini iyice anlasin.

10. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim benimki hemen yaptığını unutur üzüldü pişman oldu ama her seyi unutur yokmuş gibi sayar bakalım akşam gelince nasılsın diye sorcak mı

11. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

saol canım tavrımı koycam zaten artık eski ben olmicam

12. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ablacım gerçekten çok üzüldüm...Rabbim yardımcınız olsun... aile içinde herşey oluyor hem bak sonra pişman olmuş.. insan kızgınlık anında adam bile öldürebiliyor... az daha sabret güzel ablam.. dışarıdan söylemesi çok kolay belki ama bi yuva kolay kurulmuyor Allah bağışlasın dünyalar güzeli bi oğlun var sen daha iyi bilirsin ama önce onu düşün...Rabbim ileride pişman olacağın bir karar verdirmesin... dualarım seninle olacak...

13. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mesaji mokurken tüylerim diken diken oldu erkekleri anlamak zor benim esimde öyle öfkesiyle hareket eder sonra pisman olur ama asla özürdilemez hic bisey yokmus gibi davranir buda beni daha cok üzer ama büyüklük sende kalsin oglun icin sabret o utansin yaptigindan utandir onu inan erkekler ve diger insanlar kötülüge karsilik olarak iyilik verenler karsisinda cok ezilirler esimden biliyorum allah yardimcin olsun canim mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler

14. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    canım gülüm bunu okumamıştım ben ya .zamanında bizimmde eşimle tartışmalarımız çok oldu ama bana hiç vurmdı duvarları yumrukladı ama vuramaz bana çünki kıyamam ,insan sevdiğine vurabilir mi derdi.allahtan o günler yeni evliykendi ama canım okuyuncan valla çok kötü oldum bk bebeğiniz var tartıştığınızda alttan al bence bak tv yi kapatsan belki sana vurmayacaktı bebeğinizide huzursuz bir ortamda büyütmeyin canım allah yardımcın olsun bitanem çok üzüldüm

15. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım arkadaşım benim çok üzüldüm bu olanlara.Ama ne diyeyim bilmiyorum ki.Biz de eşimle böyle atışırken bi anda kendimizi kaybedip birbirimizin canını acıtabiliyoruz.Hatta bi çok kez onu tırnaklamış ve kolunu bacağını kanatmışımdır ama bizimki yarı şaka yarı gerçek .Eşin olayı biraz abartmış bana göre ama hemencik bitirmek de çözüm değil ki bitanem.Bir de oğlun var üstelik.Yaşayan bilir tabi ama benim eşinin düzelmesini ummaktan başka yapabileceğim bişey yok sanırım.Allah yardımcın olsun meleğim....

son PİŞMANLIK fayda ETMEZMİŞ........ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Son Pişmanlık

Duman - Son Pişmanlık

Günler sessiz Mahsun sensiz Günler herzaman telaşlı Yanlış nerede aklım sende Suçum neydi sormadın Çektin gittin Dinlemeden Bana birşey söylemeden Yıllar sonra dönsende neee Son pişmanlık neye yarar herşeyin bedeli var olmadı yaaaaaaar Son pişmanlık neye yarar herşeyin sebebi var buraya kadaaaar firar eder aklım başından uçar gider ziyan olmuş yıllara varsın olsun yeter Son pişmanlık...
  2. son pismanlik fayda etmez

son pismanlik fayda etmez

Biz insanlar hayata karşı nankör müyüz neyiz? Yataktan kalkmanın, güne sağ salim başlamanın müthiş bir lütuf olduğunu hiç düşünmeyiz de güneşi karşılayabildiğimiz için şükredecekken bizi bekleyen günün zorluklarına odaklanırız. Sevdiklerimizle yaşadığımız her güzel anın kıymetini bilmeyiz de en kötü hallerimizi onlara saklarız… En yakın olmamız gerekene en uzak dururuz. O kadar nankörüzdür...
  3. Son pişmanlık cehennemde fayda edicekmi?

Son pişmanlık cehennemde fayda edicekmi?

Allah tüm insanlara elçileri ve kitapları vasıtasıyla yapmaları gereken herşeyi bildirir. Hiçbir topluluğu uyarıp korkutmadan bir azap göndermez. (Şuara Suresi, 24) Her insan yeterli öğüdü alacak ve yapması gereken herşeyi öğrenecek kadar bir ömür yaşar. Yapmaları gereken herşeyi bildikleri ve düşünüp öğüt alabilecek kadar vakitleri olduğu halde inkarlarında ısrar eden insanlar, cehennemde...

Sayfayı Paylaş