gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

SoN SaHNe..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

SoN SaHNe..

Artık seni başka kokulara başka kollara bırakıyorum.
    O kadar yakıp yıkmışlığın varken hayallerimi; seni ait olmadığın düşlerimden çıkarıyorum. Masallar şehrini kendi ellerimle yaktım! Küllerini yolluyorum şimdi sana gözyaşlarımla...

Zor oldu evet ağladım belki canım yandı ama anladım! Meğer masallar şehrinde hep yalnızmışım meğer yaktığım hayallerimmiş. Oysa ne çok yakışmıştın adımın yanına; ne güzeldi sana dokunmak sarılmak... Sadece bir gün de olsa güne seninle uyanmak ne güzeldi..

Farklıydın…
    Öyle sanmışım oysa yanılmışım..
    Aslında farklı olan sen değil benim hayallerimmiş. Ben "bu aşk bir masal" demiştim anlamamışsın…
    Sen bir masalın galasını oynamışsın ben yazdığım masalı yaşamışım..

Ey sevgili şimdi bu son sahne...

EĞİLEBİLECEK
    YÜZÜN VARMI BENİMLE!!!...
    alıntı​

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    canım benmmm yüreğne sağlk...yne çok güzel.teşekkürler

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Ben tesekkür ederim duygu dolu yüregine [​IMG]

SoN SaHNe.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahnelere dönüyor

Sahnelere dönüyor

3.5 aylık hamileyken bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan ardından da eşi Berna Nuri Süer’le ayrılık kararı alan Nez sahnelere dönüyor. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Nez, yaşadığı sıkıntılı günleri atlatmaya çalışıyor. Artık sadece işiyle ilgileneceğini söyleyen Nez, 16 Şubat akşamı Studio Live’da sahneye çıkacak. Şovunda İngilizce ve Türkçe parçalar seslendirecek olan Nez, dansıyla...
  2. Grup Düş - Son Sahne

Grup Düş - Son Sahne

Madem ayrılık var birazdan Durma söyle bana bittiğini söyle Madem bu son bakışmalar seninle Durma söyle hadi elveda de Son dakikalar son bakışmalar Geçiyor gözlerimizden Bırak kendini çok özel bu gece Ayrılık var seninle oyun bitiyor bu gece Bırak kendini son yıldızız seninle Tut biraz ellerimi bu son saniye (sahne) Bugün yine güneş doğacak Ama sensiz parlayacak Beni ısıtmayacak Sokaklar...
  3. Sahne Perdeleri

Sahne Perdeleri

O Muhteşem sahnelere yakışır perdeler.Ve perde açılır............

Sayfayı Paylaş