gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

***son sahne***

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

***son sahne*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Son Sahne

Grup Düş - Son Sahne

Madem ayrılık var birazdan Durma söyle bana bittiğini söyle Madem bu son bakışmalar seninle Durma söyle hadi elveda de Son dakikalar son bakışmalar Geçiyor gözlerimizden Bırak kendini çok özel bu gece Ayrılık var seninle oyun bitiyor bu gece Bırak kendini son yıldızız seninle Tut biraz ellerimi bu son saniye (sahne) Bugün yine güneş doğacak Ama sensiz parlayacak Beni ısıtmayacak Sokaklar...
  2. SoN SaHNe..

SoN SaHNe..

SoN SaHNe.. Artık seni başka kokulara başka kollara bırakıyorum. O kadar yakıp yıkmışlığın varken hayallerimi; seni ait olmadığın düşlerimden çıkarıyorum. Masallar şehrini kendi ellerimle yaktım! Küllerini yolluyorum şimdi sana gözyaşlarımla... Zor oldu evet ağladım belki canım yandı ama anladım! Meğer masallar şehrinde hep yalnızmışım meğer yaktığım hayallerimmiş. Oysa ne çok...
  3. Son moda çocuk odası dekorasyonlarından kesitler

Son moda çocuk odası dekorasyonlarından kesitler

Çocuk odası dekorasyonları çocuğunuzun yaşına ve zevkine göre çeşitlenebilecek dekor çeşitlerindendir. Oda görünümlerinde şıklık, ihtiyaca yönelik yanıtlar bulma ve kaliteli seçimler ile görünümleri değiştirmek elinizde baylar bayanlar. Bugünkü yazımda sizlere ev dekorunuzda yapacağınız çocuk oda dekor değişimi için farklı seçenekler sunarak alternatif fikirlerle yardımda bulunmaya...

Sayfayı Paylaş