gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Son Secdede ÖLMEK isterim

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Son Secdede ÖLMEK isterim!!!!!.....

Aşkının ateşi,yüreğimde yansın isterim ​

Çatlayana kadar dudağım,ismini ansın isterim
    Nasır tutmuş avuçlarım,açılarak ta,semalara
    Omzumdan kopana dek kollar,dua etsin isterim
    Alemlerin rabbi sen her şeyi,heran bilensin
    Esrefi mahlukattan sadece kulluk isteyensin
    Rahmansın Rahimsin,Azizsin ve Kerimsin
    Senin ismini zikrederken kalbim dursun isterim
    Alıp abdesti,Niyet ederek yönelipte rü;kabereye
    Allahahu ekber diye kıyamda,kıraat edip tekbirle
    Rüküya vardığımda sübhanerrabbüelazim de
    Doğrulmasın huzurundayken belim,kopsun isterim
    Affettirirmi binlerce günahımı,bilmem ki bir tövbe
    Yüzüm yok mazhar olmak için habibin şefaatine
    Ama niyazımdır Tahiyyatü,Salli,Barik,Amentü de
    Son secdede iken alnım,kavuşmak için ölmek isterim

Son Secdede ÖLMEK isterim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  2. Ben Senden Önce Ölmek İsterim..

Ben Senden Önce Ölmek İsterim..

Ben senden önce ölmek isterim. Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun? Ben zannetmiyorum bunu. İyisi mi,beni yaktırırsın, odanda ocağın üstüne korsun içinde bir kavanozun. Kavanoz camdan olsun, şeffaf, beyaz camdan olsun ki içinde beni görebilesin vazgeçtim toprak olmaktan, vazgeçtim çiçek olmaktan senin yanında kalabilmek için. Ve toz oluyorum...
  3. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!
  4. ben senden önce ölmek isterim...

ben senden önce ölmek isterim...

ben senden önce ölmek isterim Ben senden önce ölmek isterim. Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun? Ben zannetmiyorum bunu. İyisi mi,beni yaktırırsın, odanda ocağın üstüne korsun içinde bir kavanozun. Kavanoz camdan olsun, şeffaf, beyaz camdan olsun ki içinde beni görebilesin Fedakarlığımı anlıyorsun vazgeçtim toprak olmaktan, vazgeçtim çiçek olmaktan senin yanında...
  5. Secdedeki Şifa

Secdedeki Şifa

sifa, secde etmek, namaz, arastirma, farz, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Secdedeki Şifa Mısır’ın başkenti Kahire’de bulunan Ulusal Işın Teknolojisi Merkezi’nde yapılan bir bilimsel araştırma, secde etmenin insanı kanserden koruduğunu ortaya çıkardı. Araştırmayla ayrıca secdenin hamile kadınlar için de oldukça yararlı olduğunu ve ceninin şekil bozukluğuna uğramasını...

Sayfayı Paylaş