gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Son sevgilinizin rhi özellikleri nasıldı?

Konu, 'Kadınlar' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

merak ettimde kızlar evlenmeden önceki son sevgilinin özellikleri nasıldı?

2. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    sorumsuz,dikkafalı,bencil ,yalancı vs vs vs...

3. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yalancı,düzenbaz dikkafalı gözü hep dışardaydı

Son sevgilinizin rhi özellikleri nasıldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu SeNin Son Gidişinmiydi SevgiLi...??

Bu SeNin Son Gidişinmiydi SevgiLi...??

Bu SeNin Son Gidişinmiydi SevgiLi...?? ...Bu senin son gidişin olsun sevgili, bıraktığın son acı olsun. Ve ben senin yaşayamadığın son sevda olayım... Bu son gidişin miydi anlayamadım sevgili..Hani hep giderdin ve gelirdin ya geriye, bu da onlardan biri miydi..? Uzun zaman oldu bu sefer, söylemek ve sormak zor geliyor ama bu senin son gidişin miydi sevgili...? Küçük bir oyun oynuyor gibiyiz...
  2. Eşinizle nasıl sevgili kalırsınız?

Eşinizle nasıl sevgili kalırsınız?

Evlili aşkı gerçekten öldürüyor mu ? Evet öldürüyor, zaman zaman bunun karşısında duran insanlara azda olsa denk geliyoruz. Ama evlilik aşkı öl dü rü yooor . Şimdi sizlere aşağıda bunu aza indirgeyecek bir takım öneriler sunuyoruz meleklerim. Ya tutarsa :):dil: Evlilikte en önemli şeylerden biri de hep sevgili kalmayı becerebilmektir. İşte eşinizle daima sevgili kalmanızı sağlayacak birkaç...
  3. yalancı sevgili nasıl anlaşılır ???

yalancı sevgili nasıl anlaşılır ???

aldatan sevgili nasıl anlaşılır sevgilinin yalan söylediği nasıl anlaşılır yalancı erkek yalancı insan sevgili evet melişlerim bugün gazete okurken mehmet coşkundenizin bir köşe yazısı dikkati mi cekti ve sizlerle paylaşmak istedim... evet yalancı sevgili nasıl anlaşılır? nasıl mı ?? buyrun bakın nasıl anlaşılıyormuş... El Saklama Kişi yalan söylediğinde ellerini arkasına ceplerine yada...
  4. Dinle sevgili dizisi son sevgili olurmusun şarkısının sözleri lazım

Dinle sevgili dizisi son sevgili olurmusun şarkısının sözleri lazım

Dinle sevgilide çalan son sevgili şarkısı var bilmiyorum biliyormusunuz arkadaşlarım bu şarkının bana sözleri lazım varsa paylaşırsanız çok makbule geçecek. Teşekkür ediyorum.
  5. Sevgilime Sevgimi Nasıl Gösterebilirim

Sevgilime Sevgimi Nasıl Gösterebilirim

Sevgilime aşkımı Nasıl Gösterebilirim sevgiliye ilgi nasıl gösterilir Sevilinize Kuşkucu olmayın. Klasik aşık olsun. Yasaklamalar getirin fakat aşırıya kaçmayın. Sevilinize mutlaka dudaklarının güzelliğinden bahsedin. Sıksık gözlerinin içine bakarak onu sevdiğinizi söyleyin. Onunla alış verişe çıkın. Birşey yaparken mutlak onada danışın. İlla onun istediğini yapacaksınız diye bir şey yok...

Sayfayı Paylaş