gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Son sigara.....

Konu, 'Karikatürler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Son sigara.....
    :D:D sigaraya bak
    ellerine sağlık canım

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Son sigara.....

kac yılda bıter:D

emegıne saglık

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Son sigara..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigara:)

sigara:)

Sigaranın Sağlığa Zararları Günümüzde her yıl 3.5-4 milyon insan ve her gün 10.000'nin üzerinde kişi sigaradan hayatını kaybediyor. Eğer gerekli önlemler alınmazsa bu sayının yılda 10 milyonlu rakamlara çıkması olası görünmektedir. Yakın bir zaman içerisinde sigaranın AIDS, tüberküloz, trafik kazası, anne ölümleri, intihar ve cinayetlerin toplamından daha fazla insan öldüreceği...
  2. Sİgara Karikatürleri

Sİgara Karikatürleri

sigara karikatürleri sigara karikatür ile ilgili karikatürler sigaranın zararları karikatür sigarayla ilgili karikatürler
  3. Sigara

Sigara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yeşim Salkım - Son Sigara

Yeşim Salkım - Son Sigara

Yabancılaştı yüzün dokunuşundu hüzün Anladım o saatte başlamıştı ayrılık Hafifledi ellerin vücudumdaki yerin Başının izi yoktu başlamıştı ayrılık Veda bile etmedik karar vermedik bile Neydi esirgediğimiz bu acelemiz niye Son bir sigara içelim öyle git gideceksen Ne olur yavaş iç yavaş iç Dönmeyeceksen
  5. sigara içenlerrr

sigara içenlerrr

melişler kimler sigara kullanıyor merak ettim hadi itiraf edin bazılarıda eşlerinden gizli içiyor bu nasıl oluyor bilmiyorum adam mutlaka anlarda anlamamazlıktan falan gelir bence sigara içmek marifet değil ya aslında bırakmayı çok isterim ama malesef gerçi ben çok içmiyorum ya haftada 10 günde 1 paket bazen çok tiksiniyorum kokusundan o zaman 1-2 hafta hiç içmediğim oluyor sonra tekrar...

Sayfayı Paylaş