gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Son sigaram

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Son Sigaram
    Sen benim son sigaramsın,
    Bitmesini istemediğim,
    Her nefeste içime çekip,
    Her seferinde bir parça kaybettiğim,
    Ciğerlerime dolup,
    Beni zehirleyen sensin,
    Kendime acımam ama
    Sen savurduğum küllerde,
    Yok olup gidersin,
    Elimde kalan son parça,
    Yerlere atı p ezdiğim izmaritsin.
    Ama ben seni asla içmeyeceğim,
    Sen hep benim, gömleğimin sol cebindesin.

2. derya_a

derya_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ölüm neden bukadar sogukk???????????

Son sigaram konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigaranın yararları

sigaranın yararları

_Sigara içeni köpek ısırmaz;Çünkü yanında baston taşır -Evine hırsız girmez;Çünkü buram buram nikotin kokar.. -Üzerine sinek konmaz;Çünkü yorulunca tıkanır.. -Yürümek için zorlanmaz;Çünkü tekerlekli sandalyede gezdirilir.. -İhtiyarlamaz;Genç yaşlarda sevdiklerine kavuşur... -Yüzlerine renk gelir;Dişleri ve bıyığı sarı olur... -Vücutları bir kuş gibi hafifler; Dolaşım...
  2. Sigaraya SoN...!!!!

Sigaraya SoN...!!!!

Sigarayı bırakın..Kendinizi sevmiyorsanız sizin için üzülecek sevdiklerinizi düşünün kendinizi öldürmeyin...! :nono: :hail: :hail:
  3. sigaranın tanımı......:)

sigaranın tanımı......:)

sigaranın tanımı sigaranin tanimi sigara tanımı Sigaranın Tanıtımı ;) adı : tütün soy adı : sıgara baba adı : kök ana adı : yaprak ...doğumyeri : toprak ...cinsi : nikotin görevi : kanser adresi : insan durağı : dudak sokağı : gırtlak caddesi : bağırsak mahallesi : akciğer kenti : ölüm eşi : azrail sonu : mezar ..
  4. İlk ve son sigaram :)(:

İlk ve son sigaram :)(:

Evet melekler aranızda küçükken çubuk krakeri sigara yapmayan var mı? Merak ediyorum valla acaba bi kişi ben yapmadım dicek mi :D:D Bi de çaya batırırdım öylede çok severdim bu krakeri Eee melekler sizler bu masum çubuğu kötü emellerinize alet ettiniz mi :D:D :m.c:
  5. sağlıklı bir gebelik için sigaraya son

sağlıklı bir gebelik için sigaraya son

Sigaradan kurtulmanın yolları sigaranın zararları merhaba arkadaşlar hamile olup sigara kullanan varmı? eger kullanayı bıraktıysanız bunu nasıl basardınız

Sayfayı Paylaş