gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

son söz,,,,,,

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Savasin en kanli gunlerinden biri. Asker,en iyi arkadasinin az ileride kanlar içinde yere dustugunu gordu. Insanin basini bir saniye bile siperin uzerinde tutamayacagi ates yagmuru altindaydilar. Asker tegmene kostu.
    - Tegmenim,
    firlayip arkadasimi alip gelebilir miyim?
    - "Delirdin mi?der gibi bakti tegmen.
    - Gitmeye deger mi? Arkadasin delik desik olmus.
    - Buyuk olasilikla olmustur
    bile. Kendi hayatini da tehlikeye atma" Asker israr etti. Tegmen:
    - Peki.. Git o zaman ....
    Inanilmasi guc bir mucize. Asker o korkunç ates yagmuru altinda
    arkadasina ulasti. Onu sirtina aldi kosa kosa dondu. Birlikte siperin içine
    yuvarlandilar. Tegmen, kanlar icindeki askeri muayene etti. Sonra onu sipere
    tasiyan aaskere dondu:
    - Sana degmez,hayatini tehlikeye atmana degmez, demistim.
    - Bak hakli ciktim. Bu zaten olmus. - Degdi tegmenim " dedi asker.
    - Degdi tegmenim " dedi asker.
    - Nasil degdi?" dedi tegmen.
    - Bu adam olmus gormuyor musun?
    - Gene de degdi komutanim.
    - Cunku yanina ulastigimda henuz sagdi.
    - Onun son sozlerini duymak dunyaya bedeldi benim icin. Ve arkadasinin son
    sozlerini hickirarak tekrarladi tegmene:

"Jim!..Gelecegini biliyordum!.." demisti arkadasi...
    "Gelecegini biliyordum!....."

son söz,,,,,, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Son Sözüm

Gülşen - Son Sözüm

Yalanların önce masum geliyordu bana Senden kopmamak için katlandım bunlara Yeminler ettin aldatmadım diye Gözüm görene dek inandım her şeyine Rüzgarın ardından güneş açar Kasırga biter yağmur başlar Yalan yalan Son damlaydı bu yeter beni bırak şimdi Haksızsın beni kaybettin Git git sana son sözüm son sözüm
  2. son sözler

son sözler

elektrikçiye ne gerek var canım, ben şimdi hallederim... ben sarı ışıkta geçerim... gel abi burası boyu geçmiyor... yalan sölüyorsam şuracıkta öleyim... korkma hanım bu saatte kapımızı kim çalacak? tanıdık biridir... abi, şeyran doldurur... gelen şey köpek balığına ne kadar benziyor... oğlum lan şu herife ayı deme bak......
  3. Şehit polisin son sözleri

Şehit polisin son sözleri

Hepsi gencecik çocuklardı. Toy polislerdi ama mücadeleleri çok büyüktü. Son nefesleri de öyle oldu. Şehit olan polislerin en büyüğü 28. Mehmet Önder Saçmalıoğlu 21 yaşındaydı. 14 günlük polis memuru kahramanca savaştı. Trafik cekicisinden inip 2 teröristi yere indirdi ancak üçüncüsünün kurşunlarına hedef olmaktan kurtulamadı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılarken ambülansta sürekli...
  4. Peygamberimizin Annesinin son sözleri

Peygamberimizin Annesinin son sözleri

Peygamberimizin Annesinin Son Sözleri Hz.Muhammed sav hitaben anneler Sultanı Amine validemiz hakkında bilgiler burada 7 cihan Peygamberi Hazreti Muhammed SAV efendimizin annesi vefat etmeden önce şu sözleri söylemiştir. Bilginize meleklerim. Annelerin en şereflisi, Kâinatın Efendisi Hazreti Resulü Ekrem (s.a.v.)'in mübarek validesi, bütün müslümanların annesi Hazreti Amine validemiz,...

Sayfayı Paylaş