gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Son tekmeyi kim atar?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

İlişkiniz bittibitiyor.com’da acık artırmaya cıkmıs durumda! Ustelik bu noktaya gelmenizde sizin hic sucunuz yok. Peki simdi son sozu kim soyleyecek? Hakkınızı savunacak mısınız, yoksa kuyrugunuzu sıkıştırıp gidecek misiniz? Aşk Testison tekmeyi kim atar?

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Siz tam bir yıkım makinesisiniz. Sizinle ayrılmak üzere olan insanın vay haline. Güzel olduğunuz kadar zekisiniz de ve bu zekanızı tekme atabileceğiniz her alanda kullanıyorsunuz. Bu şekilde ilişkilerinizin çok uzun sürmeyeceğini unutmayın. Bir ilişki kötü gidiyor diye bir darbe de siz vurmayın.

hahaha ilk defa bir test beni bukadar iyi tarif etti :seker:

süper cikti sonuc, ve %100 dogru :):):)

tskler Tatlim paylasim icin :)

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin mantıklı yaklaşımlarınızın her insan evladında olması gerekir. Yapıcılığınız sayesinde asla tekme yiyen taraf olmazsınız ama tekme atmaya da yanaşacağınızı sanmıyoruz. Genelde anlaşıp tatlı tatlı bitirirsiniz ilişkilerinizi. Bu sayede sevgili kaybetseniz de yeni dostlar kazanmış olursunuz.

süperim ben:D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin mantıklı yaklaşımlarınızın her insan evladında olması gerekir. Yapıcılığınız sayesinde asla tekme yiyen taraf olmazsınız ama tekme atmaya da yanaşacağınızı sanmıyoruz. Genelde anlaşıp tatlı tatlı bitirirsiniz ilişkilerinizi. Bu sayede sevgili kaybetseniz de yeni dostlar kazanmış olursunuz

datlumuyum ne:D

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin mantıklı yaklaşımlarınızın her insan evladında olması gerekir. Yapıcılığınız sayesinde asla tekme yiyen taraf olmazsınız ama tekme atmaya da yanaşacağınızı sanmıyoruz. Genelde anlaşıp tatlı tatlı bitirirsiniz ilişkilerinizi. Bu sayede sevgili kaybetseniz de yeni dostlar kazanmış olursunuz.

:hhh: ben tekmeyi yedim bile ...............

6. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Siz tam bir yıkım makinesisiniz. Sizinle ayrılmak üzere olan insanın vay haline. Güzel olduğunuz kadar zekisiniz de ve bu zekanızı tekme atabileceğiniz her alanda kullanıyorsunuz. Bu şekilde ilişkilerinizin çok uzun sürmeyeceğini unutmayın. Bir ilişki kötü gidiyor diye bir darbe de siz vurmayın.

7. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    insanlar konusa konusa ,hayvanlarda koklasa koklasa.tekme atmaya ne gerek var.

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    benim ki bana tekmeyi attiyor cikti

9. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Sizin mantıklı yaklaşımlarınızın her insan evladında olması gerekir. Yapıcılığınız sayesinde asla tekme yiyen taraf olmazsınız ama tekme atmaya da yanaşacağınızı sanmıyoruz. Genelde anlaşıp tatlı tatlı bitirirsiniz ilişkilerinizi. Bu sayede sevgili kaybetseniz de yeni dostlar kazanmış olursunuz

hmmm kocişimiz kazanmışım yeter banee

10. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    ben tam tekmelikmişim öyle çıktı

Son tekmeyi kim atar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekme vurmak

Tekme vurmak

Ebu Said El-Vaiz demistir ki: Birisinin kendisine tekme vurdugunu görmek, fakir düsmesine sebep olani görebilmek demektir. Eger ayagin sahibini görmüyorsa, o zaman islerinde dikkatli olmali, israftan ka-çinmalidir. Taninmis bir kimsenin tekmesini yemek, ondan bir dert alinacagini anl
  2. Kardan adama kim tekme atar?

Kardan adama kim tekme atar?

bebek kac aylıkken tekme atar bebek ne zaman tekme atar anne karnındaki ne zaman -Kardan adama tekme atma veya bozmaya çalışma hastalığı, 2-Yeni atılmış bir betona basma ve isim yazma hastalığı, 3- Gazete ve dergilerdeki resimlere sakal, bıyık ve gözlük yapma hastalığı, 4- En iyi arabayı ben kullanıyorum zannetme hastalığı, 5- Kar topunun içine buz koyma hastalığı, 6- Cep telefonu...
  3. En son kiminle dertleştinizz???

En son kiminle dertleştinizz???

Evett...Ben başlıyorumm...Ben en son Ablam (Betül Yıldız) ile dertleştiimm....Sizde hem yakınlığınızı (Teyzem,Annem,Ablam,Arkadaşım vb.) hemde isim soyisimm (Betül Yıldız,Seray Dilek,Şükran Özkan vb.) belirtinn...Oldu mu** Ablam(Betül Yıldız)
  4. Evlenmeye kim daha cok can atar?

Evlenmeye kim daha cok can atar?

Evlenmeye kim daha meraklı? Kızlarmı yoksa Erkeklermi Can Atar Evlenmeye ?? Adına bakınca herşey ortada herkes kendince karalasın bişeyler, sizce yani şuan bu satırı okuyan arkadaşım sence erkekler mi daha çok evlenmeyi düşünür kızlar mı? Örnek : Kızlarrrr, Çünkü çalışmadan yaşayacak evlilik hayat sigortasıdır bazı kızlar için... Erkekler, anneleri tarafından yönetilmeye alışmışlardır,...
  5. Gebelikte bebek neden tekme atar?

Gebelikte bebek neden tekme atar?

Hamilelikte aylar ilerledikçe bebeğinizin de geliştiğini ve büyüdüğünü düşünürseniz bu tekmelerin sıklığı ve şiddeti artabilir. Hatta sizin canınızı yakacak seviye de olması bile mümkündür. Anne ile bebek arsında ki iletişimin anne karnında başladığını unutmayınız. Annelerin yediği yemek bile bebeğin tekme atmasına bir sebep olabilir. Annelerin korku yaşadığı anlarda oda uyarılır ve tepki...

Sayfayı Paylaş