Son Trend Su Geçirmeyen Parke Modelleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Son Trend Su Geçirmeyen Parke Modelleri
Parke modellerinin her sene modası daha çok algılanmaya başlamaktadır. Özellikle su geçirmez özelliği ile yeni teknolojik olarak tasarımlarındaki bütünlük ile zeminlerimizde yer alan su geçirmeyen parkeler en özel görünümleri ile her odaya uygun bir şekilde dizayn edilebilmektedir. Farklı görünümlü bir zemine ihtiyacım var; ama temizlik yaparken de dayanıklılık konusunda uzun ömürlü kullanabileceğim bir değişim istiyorum diyenler arasında yer alıyorsanız su geçirmeyen parke modelleri tam da sizin ihtiyacınıza cevap verecek niteliktedir. Özel görünümlü zeminleri yakalamak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat oluşturacak olan su geçirmeyen özellikteki parke modelleri her renk tonu ve modeli ile göz kamaştırıcılığını korumaktadır. Kahverenginin açık ve koyu tonları, gri tonları ve eskitme görünümleri ile su geçirmeyen parke modellerinin oda dekorasyonlarımızda yaratacağı görünümleri görmeye meraklı iseniz aşağıdaki resim galerime göz atmadan geçmeyin derim.
Açık-renkli-modern-parke-modeli.jpg
Açık-renkli-modern-salon-dekorasyonunda-kullanılmış-su-geçirmeyen-parke-modeli-örnekleri-325x400.jpg
AQ4602_alaska_mese.JPG
Birbirinden-farklı-tarzlarda-dizayn-edilen-su-geçirmeyen-parke-model-örnekleri-422x400.jpg
en-trend-koctas-su-gecirmez-parke-modelleri-resim-galerisi.jpeg
Gri-eskitme-tarzı-desenli-modern-su-geçirmeyen-parke-modeli-örneği.jpg
Sefloor-2015-su-geçirmez-parke-modelleri-10.jpg
Sefloor-2015-su-geçirmez-parke-modelleri-19-600x388.jpg
su-geçirmez-parkeler-2.jpg
su-geçirmez-parke-modelleri.jpg

Her bayan gibi ben de yaşadığım evin huzur verici olmasından hoşlanırım. Özellikle günlük olarak oturduğum odadan huzur duymalıyım. Yıllar önce halıfleks yaptırmak pek modaydı diye hatırlıyorum. Sürekli vileda ve paspas yapmaktan bıkan hanımların birçoğu tüm evi halıfleks yaptırmayı tercih ediyordu. Elbette, halıfleks tozdan kurtulmak için kesin çözüm olmamakla birlikte bazı sağlık sorunlarına da yol açıyor; örneğin en belirgin şikâyet, zamanla tozların halıflekse yapışmasıdır diyebilirim.

Ekonomik açıdan herhangi bir sıkıntı yoksa bence su geçirmez parkeler hem görsel açıdan hem de mantık açısından mükemmel bir tercih. Bu parke modellerini güvenle mutfağınıza da döşetebilirsiniz. Tüm evi su geçirmez parkelerle kaplanmış biri olarak kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.

Bende tavsiye ediyorum fakat üzerlerine sert bir cisim düşmemesi gerekiyor. Sert düşüm düştüğünde deformansoyna bağlı olarak o bölgeden su alıyor parkeler. Tabiki şu çok pahallı ve ahşap görünümlü plastik kaplama gibi olanlardan var ise diyecek birşey yok o vakit hiç bi şekilde zedelenme olmaz ancak çizilme olur oda zaten suyu almaz.

Geri