gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Son Yaz Balkanlar Oyuncu Kadrosu kimler oynuyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ekranların yeni dizilerinden olan Son Yaz Balkanlar dizisinde kimler oynuyor acaba biliyor musunuz biliyorsanız lütfen bu sayfadan Son Yaz Balkanlar Oyuncu Kadrosunu paylaşın benimle.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Son Yaz Balkanlar Oyuncu Kadrosu Son Yaz Balkanlar Oyuncuları

Senaryosunu Kürşat Başar’ın yazdığı Son Yaz Balkanlar dizisi Balkan Savaşı’nı konu alıyor. Dizinin şimdiye kadar açıklanan bilinen başrol oyuncuları;

Hazal Kaya Furkan Palalı ve Tuğçe Kazaz

Son Yaz Balkanlar Oyuncu Kadrosu kimler oynuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbulun altınları dizisinde kimler oynuyor oyuncu kadrosu, oyuncuları...

İstanbulun altınları dizisinde kimler oynuyor oyuncu kadrosu, oyuncuları...

istanbul un altınları oyuncuları istanbulun altınları oyuncu kadrosu istanbul un oyuncu kadrosu kadro istanbulun kadro Meleklerim yakında Atv ekranında İstanbul'un altınları isimli bir dizi oynayacak, oyuncu kadrosu baya geniş, bakın kimler oynuyor arkadaşlarım... İlk önce Bu Komedi dizisi olacak ve dizide Haluk Bilginer ve Demet Akbağ oynayacak. Şimdiden tanıtım fragmanları dönüyor bile Atv...
  2. Kirli Oyunlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor

Kirli Oyunlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor

kirli oyunlar kirli oyunlar dizisi oyuncu kadrosu senaryosu hangi kanalda trt 1 dizisi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kirli Oyunlar dizisi konusu itibarıyla merakla bekleniyor melekler. Osmanlı imparatorluğunun son dönemleriyle ilgili olarak çekilen Kirli Oyunlar dizisi oyuncu kadrosu ise şöyle melekler.. Devrim Saltoğlu Muhammed...
  3. Son Yaz Balkanlar Dizisi Nerede Çekiliyor acaba

Son Yaz Balkanlar Dizisi Nerede Çekiliyor acaba

Merhaba hanımlar hepinize keyifi ve neşesi bol mu bol günler diliyorum ve size bir soru soruyorum acaba Son Yaz Balkanlar Dizisi Nerede Çekiliyor biliyor musunuz?
  4. ATV Son Yaz Balkanlar 1912 Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

ATV Son Yaz Balkanlar 1912 Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

son yaz balkanlar oyuncuları son yaz balkanlar dizisi oyuncuları son yaz balkanlar 1912 Yeni sezon dizileriyle birlikte Eylül ayında ekranlara gelmesi planlanan dizilerden biri de Son Yaz Balkanlar 1912 dizisi melekler :) ATV kanalında yayına girecek olan dizinin başrol oyuncularından biri, Adını Feriha Koydum dizisinde Feriha'yı canlandıran Hazal Kaya olacak. Bu yazımızda Son Yaz Balkanlar...
  5. Son Yaz Balkanlar Hazal Kaya Resimleri

Son Yaz Balkanlar Hazal Kaya Resimleri

Bu yazı Hazal Kaya resimlerine yer vermektedir. son Yaz Balkanlar dizisinde rol alan Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinden sonra bana göre yeni dizisinde çok tutulmadı. Diziyi izlediğim pek söylenemez ama şu sıralar başka dizilerin müptelası oldum. Feriha karakteri ile hayran katsayısını arttıran Hazal Kaya hayranları için sanatçının birçok resmini foto galerimizde bir araya getirdim....

Sayfayı Paylaş