gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

sonbahar kazak modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

kazak örnekleri, sonbahar kazak modelleri, kazak ve hırka modelleri, kış geldi havalar soğudu dolaplarda kışlık kazaklar,hırkalar yerlerini aldılar,geçen yıldan kalan kazaklar yerine yeni kazak , hırka almak isteyenler sonbahar kazak,hırka modellerini konumuzda bula bilirler.Paylaştığımız kazak,hırka modellerini tamamlamak için Park Bravo kış aksesuarlarından size,seçtiğiniz modele uygun kış aksesuarlarına baka bilirsiniz

Son düzenleme: 9 Kasım 2011
    sema aytekin bunu beğendi.
sonbahar kazak modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şık bebek kazak modelleri

şık bebek kazak modelleri

bebek kazak modelleri bebek kazak örnekleri modellerı modeli modelleri 2009
  2. Örgü kazak modelleri

Örgü kazak modelleri

Farklı desenlere ve örgü modellerine sahip olan örgü kazaklar, hem erkekler hem de kadınlar tarafından yıllardır tercih edilen kıyafetler arasındadır. Kış mevsimlerinde sandıklardan çıkardığımız bu kıyafetlerimiz, yünün verdiği ısıtıcı özelliği ile yaz mevsimine kadar elimizin altında bulunmaktadır. Modanın belirlediği renkler ile örülen kazaklar hem sıcak tutup hem de şık görünmenin bir...
  3. kazak modelleri

kazak modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2011 sonbahar kazak ve elbise modelleri

2011 sonbahar kazak ve elbise modelleri

Sonbaharı bu kazak ve elbiselerle geçirmek istermisiniz melekler vitrinlerden inmek binmeyen bu kazak ve elbiseleri sizlere sunuyorum
  5. Sonbahar kış kazak modelleri ( örgü )

Sonbahar kış kazak modelleri ( örgü )

2012 model örgüden yapılmış kış ayında giyebileceğimiz değişik kazak modelleri arıyorum kızlar. Örgüden yapılmış olması yeterli. Bir kazak alacağım ve ben tam olarak karar verebilmiş değilim. Modelleri bekliyorum.

Sayfayı Paylaş