gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sonbahar Yapraklarından Gül Yapın

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Evinde farklılık isteyenler için süper birşey buldum. Hem yapımı eğlenceli hemde evinize çok güzel bir hava katacağına eminim:) Sonbaharın sararmış yapraklarından yazın muhteşem çiçeği olan gül yapabilirsiniz:) Nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız resimleri takip etmeniz yeterli :tik:

İştee bu kadarrrrr muhteşem görünüyorlar öyle değil mi :D

arzumhoca bunu beğendi.
  2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    waaaawww acayip hos olmus yaa :)

paylasim icin tskler :)

Sonbahar Yapraklarından Gül Yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gül yapımı

gül yapımı

ipten gül yapımı ipten çiçek yapımı tığ ile gül simli tığ ile çiçek video herkesin kolaylıkla yapabileceği tığ işi gül modeli şapkanıza,çantanıza takabilirsiniz simli iplerden yaparak broş olarak kullanabilirsiniz gülün büyüklüğüne göre zincir çekiniz resimdeki gül için 34 zincir çekiniz sonra 31 zincir halkasına 4 tane trabzan yapınız iki zincir atlayınız 28 zincir halkasına 5 tane trabzan...
  2. Sonbahar da yaprakların sararması

Sonbahar da yaprakların sararması

yaprakların sararması yaprakların sararma zamanı yaprağın sararması yaprak zamanı Her yıl sonbahar mevsimi ile birlikte ağaçlar, dinlenme dönemlerine girerler Yaprakları tek tek sarı renge bürünüp, kıvrılır, sonra da dökülür Bundan sonra ağaç, artık bir sonraki ilkbahara dek çok az bir gelişim gösterir Bu, belki biraz hüzünlüdür ama, yaprakların önce sarı, sonra kahverengi ve kırmızı renge...
  3. Gül Yaprağı

Gül Yaprağı

Uzakdoğuda bir budist tapınağı bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu ve burada geçerli olan incelik, anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti. Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi. Burada sezgisel buluşmaya inanılıyordu, kapıda tokmak ya da çan, zil türünden ses çıkaran bir gereç yoktu. Bir süre sonra kapı...
  4. Yapraklardan gül yapımı

Yapraklardan gül yapımı

El becerisinde kendimi hiç yetenekli bulmuyorum.Bazen internetten araştırıyorum birkaç modelleri.Ama ne yaparsam yapayım beceri olmayınca ortaya pek birşeyde tutmuyor.Ama biliyorum Siz Bayanlar çok hamaratsınızdır.O nedenle bakın yapraklardan neler yapılıyor belki sizlerde denersiniz.....

Sayfayı Paylaş