gebe
  1. FtmDgn

FtmDgn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sonbaharın Kısacık Hikayesi

Konu, 'Çöplük' kısmında FtmDgn tarafından paylaşıldı.

sonbaharla ilgili hikayeler sonbaharla ilgili hikaye sonbahar ile hikaye

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sonbaharın Kısacık Hikayesi

Kısa ama güzel, ellerine sağlık canım...

Sonbaharın Kısacık Hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne ve babalardan kısacık mesajlarr

anne ve babalardan kısacık mesajlarr

3 gün boyunca eve uğramamam sonucunda annem tarafindan yollanan sms: “Dünyadan, kayıp uzay aracina! kayıp uzay aracı, nerdesin?” * - Anne benim param bitti, babama çaktırmadan para yollar mısın bana? - Annen banyoda, daha dün para yolladım, baban. * “Oğlumu kaybettim, hükümsüzdür.” imza çok mühim, “annen” degil “annesi”… * Bir arkadaşım eski telefon kartını annesine vermiştir ve bundan...
  2. kısacık güzel bir dua..

kısacık güzel bir dua..

ALLAHIM ! Beni senin sevgin, Seni sevenin sevgisi ve beni sana yaklaştıracak şeylerin sevgisiyle rızıklandır! Senin sevgini bana soğuk suyu sevmekten daha sevimli kıl! amin (S.A.V.) (alıntı)
  3. Kısacık ama şık elbiseler

Kısacık ama şık elbiseler

Çok sportif ve şık görünüyorlar.Tabi kullanmak biraz yürek ve vücut ister gördüğüm kadarıyla.
  4. Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerlinin saçları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle yıldızı parlayan ve ünlenen Meryem Uzerli, Almanya'ya gidip doğum yaptıktan sonra imajını değiştirdi. Dizide ynadığı dönmede kızıl saç modasıyla ortalığı kasıp kavuran Uzerli şimdi de saçlarını kısacık kestirdi. Sevilen oyuncu Meryem Uzerli sosyal...

Sayfayı Paylaş