gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sonbaharla İlgili Çok Romantik Sözler Buyrun

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sonbaharla İlgili En Güzel Sözler En Güzel Sonbahar ile İlgili Sözler

Sevgili melekler, Eylül ayının başlamasıyla birlikte sonbahar mevsimine de girmiş bulunuyoruz. Sonbahar modası ile ilgili sizlerle paylaştığımız pek çok bilginin yanısıra sonbaharla ilgili en güzel sözler de bu sayfamızda yer alıyor. İşte En Güzel Sonbahar ile İlgili Sözler listemiz...

Gelmez ise sonbahar niye yağsın beyaz kar mevsimler bir bir akar geldi işte sonbahar

Soldu tek tek yapraklar suya doysun topraklar canlı rızık araklar geldi işte sonbahar

Geçti koskoca sene insanlığı bir dene niye bakman gidene geçti işte sonbahar

Girdi balkanlardan kar odun kömür cep yakar kış kapılardan bakar geçti işte sonbahar

Sonbahar rüzgarı sardı her yanımı kapladı duygular etrafımı bir sıcak gülüş bir aşka sığınırken sonbahar yaprakları ruhumu sardı

Bekledim seni gelirsin diye bir sonbahar şarkısı söylersin diye bir sıcak tebessüm beklerken senden sonbahar rüzgarı aşkımı senden aldı da gitti

Saçlarım beyazladı bu sonbaharda bir şarkı tutturmuşum bilmeden hep beraber hayal ederken herşeyi bu sonbahar beni yalnız bıraktı

Haber saldım gelemedin halimi hiç bilemedin gözyaşımı silemedin bir sonbahar akşamında

Söylediğim bir sözümden kayıp gittin gökyüzünden uçup gittin yeryüzünden bir sonbahar akşamında

Çok ağladım hiç gülmedim beni duyup dinlemedin bırakıp gittin, sevmedin bir sonbahar akşamında

Bir sır oldun,çözemedim sana ben hiç küsemedim rüzgâr olup esemedim bir sonbahar akşamında

Sonbaharla İlgili Çok Romantik Sözler Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Romantik Aşkla İlgili Sözler 2012

Çok Romantik Aşkla İlgili Sözler 2012

aşkla ilgili metinler aşkla ilgili sözler aşkla ilgili mesajlar Aşık mısınız ? Bir türlü halinizi anlatan cümleler bulamadınız mı ? Yoksa faceinize ya da msninize yazıp anlamasını beklediğiniz özel biri mi var ? :D:D O halde şimdi paylaşacağımız romantik metinler tam size göre.. İlerde oğluma anlatacağım seni; Sevmiyosan oyalama, Kırma kimsenin kalbini… Seviyosan incitme, Belli et...
  2. Çok güzel Kısa Komik Romantik Sözler

Çok güzel Kısa Komik Romantik Sözler

Komik ve Romantik Sözler Kısa Komik Romantik Sözler Son zamanlarda monoton bir hal alan aşk hayatınıza biraz eğlence ve romantizm katmak ister misiniz? Elbette ki istersiniz bunu kim istemez ki diyor ve sizlere komik ve romantik sözleri aktarıyoruz Melek'ler. *Sürekli trip atmak zorunda mısın Tamam ya sustum konuşmuyorum. *Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama...
  3. Meraklısına sonbaharla ilgili güzel sözler

Meraklısına sonbaharla ilgili güzel sözler

sonbaharla ilgili sözler sonbahar ile ilgili güzel sözler Sonbahar'ın hüznü, bu gün tüm ruhunuzu kapladı mı? O zaman bu hüznü sözlerinize ekleyin ve bu gün sonbaharın hüznünü arkadaşlarınızla paylaşın diyor ve sizlere hüzün sözleri konu paylaşımımızdan sonra sonbahar ile ilgili güzel sözler aktarıyoruz Melek'ler. Sana dökülen gözyaşlarını… Bir sonbahar kurumaz hiç kaldırımlar, belki...
  4. Çok romantik Evlenme Teklifi Sözleri istiyorum

Çok romantik Evlenme Teklifi Sözleri istiyorum

Evlenme Teklifi Sözleri arıyorum ben ama mümkünse hem çok romantik olmalı hemde yeni olmalı :)
  5. Çok Romantik İyi Geceler Bebeğim Sözleri

Çok Romantik İyi Geceler Bebeğim Sözleri

İyi Geceler Bebeğim Mesajları İyi Geceler Bebeğim Sözleri Şöyle uykuya dalmadan önce sevdiğinizin kulağına fısıldarcasına söylemek istediğiniz sözleri İyi Geceler Bebeğim Mesajları ile sayfamıza taşıyoruz melekler :) İster msnden ister face ve diğer sosyal paylaşım ağlarından paylaşabileceğiniz İyi Geceler Bebeğim Sözleri listemize geçmeden bir önce ki konumuzda doğum günleri için çok...

Sayfayı Paylaş