gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Soner Arıca - Kapını Çalan Benim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu kadar kolay değil Böyle bitmez aşklar Ellerin hasetinden
    Böyle terk edilmez

Bu yanlış benim değil
    Gözümde yaş durmaz
    Yorgunum küskün değil
    Aşka göğüs gerdim

Gidecek yerim olsaydı giderdim
    Kapını aç ne olur
    Kapını çalan benim

Ellere ne oldu
    Dert oldu niye
    Gururum kirlendi
    Kem gözden kem dilden
    Sebebim olanlar
    Bayramlar etsinler
    Benim bayramlarım şenliğim sensin

Yetmedi sevişmeler yetmedi öpüşmeler
    Ruhum huzur bulur yanımda ol yeter.

Söz: Soner Arıca
    Müzik & Düzenleme: Sezgin Gezgin

Soner Arıca - Kapını Çalan Benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Benim Adım Aşk

Soner Arıca - Benim Adım Aşk

Ben öperken dudaklarından çok mutluydun sen Ayağın yerden yüksekte geziniyordun Onca aşka sırtımı dönüp sana yüz verdim Her fırsatta tanrıya şükrediyordun Uzak oldun bazen neden fikrini çelenler mi var Hancıyım ben onlar yolcu kanma boş yere Ben dururken başka kollarda mutluluk bulmayı Denemen zaman kaybıdır Düşünme bile aklından geçirme Ne hayat bekler ne aşk Her şeye bir kibrit çak Kendini...
  2. Soner Arıca - Beni Unutma

Soner Arıca - Beni Unutma

Biz iki deli aşık Sözler sustu, bakışlarla anlaştık O gün o ilk gece Ateş düşünce Kalp döndü yangın yerine Tanrı istedi bu masum tesadüfü İndi gökten aşkın tüm melekleri Beni unutma hani olur ya Ayrılık bir gün kapıyı çalarsa, unutma Beni unutma ne olur unutma Küser melekler sana Eğer bir gün gidersek bu hayattan Vazgeçersen benden bu büyük aşktan Beni unutma, beni unutma Başkası bile olsa...
  3. Soner Arıca - Beni Bırakma

Soner Arıca - Beni Bırakma

Git hadi git ciğerim yanıyor Son gece bu, beni sevsen ne olur Kim saracak beni kim sevecek Dur dokunma yüreğim acıyor Sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim Bana çok gördüğün aşkı sen ellere ver Terkedilişim ilk değil alışır gönlüm Sevilmeden sevmek var ya o daha beter Hadi beni öldür beni unut Hadi beni göm yalnızlığa Hadi bana hepsi yalan de
  4. Soner Arıca - Beni Anlamadın

Soner Arıca - Beni Anlamadın

Üzerimden yağmur yüklü bulutlar geçti Gittiğin günü tarihe böyle kaydettim Gün değil ki, sanki bin yıl, bin asır geçti Ben aslında bu oyunu baştan kaybettim Bilmedi kimse içimi yakanı Beni ben yapan yanımı alıp ta kaçanı Anlamadın sende beni anlamadın Hani kabusu olurdun beni ağlatanın Beni anlamadın ki bir gün anladım sandın Başka bir yüz, başka ruhla beni aldattın En özeldin, en güzeldin...
  5. Soner Arıca - Benden Kaçma

Soner Arıca - Benden Kaçma

Üstümüze doğar her gün güneş Dedin de kandım yar Mahçup oldum ele güne karşı Durumum aşikar Son kere girdim bu yola seninle Yanımda olsana ah Tez atıp kendini meçhule Amansız kaçma Gaflete düştüm ah Düştüm yollarına Alsana koynuna benden kaçma Dostum ben sana düşman sanma Gitsen bile sen hep bileceksin Güneşin doğduğu yer benim İnat etme yine geleceksin Bir oyun bu huyun bu senin Özledim...

Sayfayı Paylaş