Soner Arıca - Sen Mutlu Ol

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

soner arıca inim inim inlesem
    Nasıl bir kalp bıraktın
    Bilir misin ardında
    Bilir misin kırılan
    Kalpler düzelmez asla
    Dönüpte hiç baktın mı
    Merak edip arkana
    Eden bulur güzelim
    Kalır sanma yanına

Bir gün olsun gülmesem
    Hep ağlasam da olur
    Karanlığın içinde
    Yalnız kalsam ne olur

İnim inim inlesem
    Acı çeksem de olur
    Benim için farketmez
    Sen mutlu ol ne olur

Geçmişteki günleri
    Bir an olsun hatırla
    Yırtmadıysan resmimi
    Ona bakıp ta ağla
    Mutlu günlerimizi
    Sen vaat etmiştin bana
    Eden bulur güzelim
    Kalır sanma yanına

Söz-Müzik: Tahir Dökme
    Düzenleme: Tansel Doğanay

Soner Arıca - Sen Mutlu Ol konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Seni Seviyorum

Seni güneşten daha fazla ısıtabilirim olur olmaz dertlerinden sıyırabilirim denizlerden dağlardan uçurabilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum bir ömrü bir yastıkta paylaşabilirim iyi ve kötü günde yanında durabilirim bu hayatın sonunu senle bitirebilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum yolun neyse hesapsızca yürüyebilirim senin için bitmez nöbetler tutabilirim korktuğun...
  2. Soner Arıca - Kavak Yelleri

Delilik biliyorum senle olmak delilik Takılıp kaldım karşı koymam imkansız Yaşanan yıllarım senden çok daha fazla Hüzünlerim alır gider sevinçlerimi İçimde yılgın rüzgarların ayak sesleri Sende daha yeni yeni kavak yelleri Doğrusu yanlışı ağrısı sancısı ne varsa yaşanacak Gözyaşı ayrılık pişmanlık dargınlık hepsi benim olacak Al beni sarıl bana beni koru kollarında korkuyorum İçimde yılgın...
  3. Soner Arıca - Derbeder

Nasıl oldu bilmiyorum Neden diye düşünmeden Aşka düştü dertsiz başım Dert arar gibi kendine Gel de kader de istersen Sana aşık olmak varmış Büyüledin sardın beni Niye yaptın bunu niye Hani böyle bir aşk yoktu Hani sende çok şanslıydın Hani bendim tek gerçeğin Ölse herşey ben ölmezdim Ölüyorum günden güne Gülüm soldu gönlüm soldu İçimdeki çocuk soldu Niye yoksun söyle niye...
  4. Soner Arıca - Benden Kaçma

Üstümüze doğar her gün güneş Dedin de kandım yar Mahçup oldum ele güne karşı Durumum aşikar Son kere girdim bu yola seninle Yanımda olsana ah Tez atıp kendini meçhule Amansız kaçma Gaflete düştüm ah Düştüm yollarına Alsana koynuna benden kaçma Dostum ben sana düşman sanma Gitsen bile sen hep bileceksin Güneşin doğduğu yer benim İnat etme yine geleceksin Bir oyun bu huyun bu senin Özledim...
  5. Soner Arıca - Ağla Gönlüm

Tutunup inandığın sevda Bir gün giderse ocağından Sancını büyütme ağla Ağla da kendini bırakma Yıkılma ruhum sakın yılma Mırıldan şarkını diren acıya Bir parçan kalsın bu son yolcuda Ağla ağla Ağla ey gönlüm ağla Utanma ağlamaktan Her damlanın bedeli var İzin ver gitsinler Seni senden alanlar Yukarıda Allah'ım var Sonu yok yalnızlığın Giden gitsin sen uğurla Ayıbın ağlamak olsun Örtünür...

Sayfayı Paylaş