Soner Arıca - Sen Mutlu Ol

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

soner arıca inim inim inlesem Nasıl bir kalp bıraktın
    Bilir misin ardında
    Bilir misin kırılan
    Kalpler düzelmez asla
    Dönüpte hiç baktın mı
    Merak edip arkana
    Eden bulur güzelim
    Kalır sanma yanına

Bir gün olsun gülmesem Hep ağlasam da olur
    Karanlığın içinde
    Yalnız kalsam ne olur

İnim inim inlesem
    Acı çeksem de olur
    Benim için farketmez
    Sen mutlu ol ne olur

Geçmişteki günleri
    Bir an olsun hatırla
    Yırtmadıysan resmimi
    Ona bakıp ta ağla
    Mutlu günlerimizi
    Sen vaat etmiştin bana
    Eden bulur güzelim
    Kalır sanma yanına

Söz-Müzik: Tahir Dökme
    Düzenleme: Tansel Doğanay

Soner Arıca - Sen Mutlu Ol konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Seviyorum

seviyorum deli gibi seviyorum gözlerinden yol aldım yürüyorum soner arıca gözlerinden yol aldım yürüyorum Gidemem sana kolay gelir git demek gidemem Yapamam unutamam seni yeni bir aşkla Yalan olabilir derse dilim inanma Benim yerim senin yanın beni asla bırakma Seviyorum deli gibi seviyorum Gözlerinden yol aldım yürüyorum Yokluğuna alışmayı düşünemem Ölüm olur ayrılığın biliyorum
  2. Soner Arıca - Farkedemedim

Farketmedim, farkedemedim Bilmeceydin ben çözemedim Niyetini öğrenemedim Sordum Sana kaç kere sordum Demek ki gözün yukarlardaymış Aklın ayrı dünyada Madem uçtun gittin Pişman olup dönme bana Sen zaten adını gönüllere yazdırdın Bana ne gerek var Sen çoktan ele karıştın, yolu şaşırdın Benimle ne işin var Sen zaten haddini, boyunu, posunu aştın Bana ne gerek var Sen çoktan ele karıştın, yolu...
  3. Soner Arıca - Dön

Denize karsi bir bankta oturmustu yalnizlik Çagirsa gelirmiydi pesinden onu en cok seven Sevgi emekti hani gelmeliydi affetmeliydi Yanarsa pismanliktan kendi karanliginda kaybolursa İnsan ne verilen selami anlar nede bi isik gorur Gonul gozu o cok sevendir Tek care yalnizlik aci sozun ozu Aklima dustun yine yine bu gece Andim aslinda seni hergun her gece Yalnizca bir heceydi ask...
  4. Soner Arıca - Candan Sev

Olsun istedim olmadı düşlerim Bir hain güzele heba gitti ömür Güldüm olmadı öldüm yetmedi Sineye çektim sığmadı yerine gönül Sefer ettim yollarına Erdim her bir arzusuna Nail oldum sözlerine Doymadı gözü gönlü doymadı ah Hak mı bu Tanrı'dan reva mı söyle Gel gör gir içime tanı beni artık Candan sev beni Olsun istedim gün yüzü görmedim Umursuz güzele heba gitti ömür Sefa ne bilmedim...
  5. Soner Arıca - Bu Mu Sevda

Olmadığın her yer gurbet Gelmediğin evim zindan Yatağım taştan soğuk Dayanamaz buna insan Tükenecek neyim kaldı Uykularım çoktan bitti Yetmiyor aklım çözmeye Bumu sevda dedikleri [Nakarat] Bumu sevda bu nasıl aşk Bu hasret bana belkide tuzak Ölümü bile göze aldım Geliyorum sana çırıl çıplak Benide al sen nerdeysen Nefes almak bana sensiz yasak Ölümü bile göze aldım Geliyorum sana çırıl...
  6. Soner Arıca - Biz

Yaşıyor ama uzaktaysam senden Bil ki seni hiç unutmadım Ölüm değilse bizi ayıran Yazık olmuş, hata yapmışsız Senden ya da benden ne farkeder Şeytana uymuş aşkı yakmışız Adımı söylemezdin bana seslenirken Aşk derdin, aşkım derdin Her aşk dediğinde Beni kendinde daha da aşık ederdin Buluştuğumuz anları hatırlıyorum Güller açardı gönlümde sen gelirken Üç-beş saat bile ayrılsak Yapraklarım...
  7. Soner Arıca - Bitti

Dururmu sanki (bu) dünya Sen terk edince Ölürüm sanman hata Bu kaçıncı son veda Yalandın sen yalan Söylenip yaşanan Gerçeğin görününce Geçmişimde yok olan Beni düşünme bitti Aldığım son kararla Bitti sonunda hepsi Silindi her hatıra Bir yanım senin olsa da Hikaye bu ya beni düşünme Bu yalnızlık nasıl birde sen anla Senleyken bile sensiz gibiydim ben bu aşkta Sırayla bu sırayla Beyazda...
  8. Soner Arıca - Ben Olmadan

Seni benim kadar seven biri olursa Durma hiç koş koş istersen sen ona Seni sarmaz bensiz gölgeler İçine dolu bir hüzün çöker Umutların rüyalarında biter Ben olmadan sen hiç olmazdın Küser sana bütün anıların Tek sevgilindim Ben senin tek aşkın Bende kaldı sevda sözlerin İçime akan buğu gözlerin Umutların rüyaların da bende
  9. Soner Arıca - Az Mı Sevdim

Seni bana verdiler de ben mi almadım Tenhalarda sen yandın da ben mi yanmadım İbret olsun elaleme çok sevdim ben çok Sen sonunda benim olacaksın yok çaresi yok Söyle haydi söyle az mı sevdim yar Adını yazdım dünyaya yetmedi mi ah Bende bu dert yıllardan beri var Denize sor güneşe sor Söylesin dağlar Benim sevdam bir gün değil Ölene kadar Güneşi al gözlerimden yıldızları al Bende mutluluktan...
  10. Soner Arıca - Ayrılık

Duracağım burada Gidişini seyredeceğim Kıpırtısız, sakin gibi görüneceğim Kavgasız olacak, fırtınasız olacak Saçma sapan olacak Organlarım birbirine vuracak Arkandan sessiz bakacağım Ben yine salağı oynayacağım... Gönlüme bir kor düşer Gitme öyle zamansız Önce hayaller biter Yanar külsüz dumansız Baharlar hiç gelmez Mevsim hep kış olur Günlerime güneş doğmaz Hislerim uyur Dilimden hiç...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş