gebe
  1. gölge_çiçeği

gölge_çiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Soner Arıca-Sevilmeden sevmek varya

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında gölge_çiçeği tarafından paylaşıldı.

sevilmeden sevmek varya akor sevilmeden sevmek varya o daha beter akor Git hadi git ciğerim yanıyor Son gece bu, beni sevsen ne olur
    Kim saracak beni kim sevecek
    Dur dokunma yüreğim acıyor

Sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim
    Bana çok gördüğün aşkı sen ellere ver
    Terkedilişim ilk değil alışır gönlüm

Sevilmeden sevmek var ya o daha beter(2)

Hadi beni öldür beni unut
    Hadi beni göm yalnızlığa
    Hadi bana hepsi yalan de
    Beni bırakma(2)

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    off sözleri çok güzel

Soner Arıca-Sevilmeden sevmek varya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Yağmur

Soner Arıca - Yağmur

Ne söylüyor yağmur bak ne diyor dinle Dinlesene gitme gitme kal benimle Yağarsa bütün gece Aşkım büyür böylece Kim aldırır yağmura Seninle olunca Ne söylüyor yağmur bak ne diyor sana Ağlıyor mu bulutlar sor aşkımıza Söz verdi güneş bize Acımış sevgimize Yarın doğarmış erkenden Eğer bu gece gitmezsen Ne söylüyor yağmur bak ne diyor dinle Dur dinmeden gitme Gitme kal benimle Rüzgârlar incitir...
  2. Soner Arıca - Sevilmeden Sevmek Varya

Soner Arıca - Sevilmeden Sevmek Varya

sevmeden sevilmek varya o daha beter soner arıca sevilmeden sevmek varya o daha beter sevilmeden sevmek akor soner arıca sevmeden sevilmek git hadi git ciğerim yanıyor Son gece bu, beni sevsen ne olur Kim saracak beni kim sevecek Dur dokunma yüreğim acıyor Sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim Bana çok gördüğün aşkı sen ellere ver Terkedilişim ilk değil alışır gönlüm Sevilmeden sevmek var ya...
  3. Soner Arıca - Gitme

Soner Arıca - Gitme

Gitme yakında dur hemen Hasret çekemem ki yeniden Sormadın niye böyle üzgünüm Bilmedin ki beni sen Sensiz kederdeyim Bilmedin niye böyle üzgünüm Sormadın ki bana sen Sensiz ne haldeyim Ah beni böyle yalnız Öksüz bırakıpta gitme Ölürüm solarım derdime Dermanım ol Yorgun düştü yüregim Yorgun seni çok sevmekten Gel sen bende seni bul
  4. Soner Arıca - Beni Bırakma

Soner Arıca - Beni Bırakma

Git hadi git ciğerim yanıyor Son gece bu, beni sevsen ne olur Kim saracak beni kim sevecek Dur dokunma yüreğim acıyor Sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim Bana çok gördüğün aşkı sen ellere ver Terkedilişim ilk değil alışır gönlüm Sevilmeden sevmek var ya o daha beter Hadi beni öldür beni unut Hadi beni göm yalnızlığa Hadi bana hepsi yalan de
  5. Soner Arıca - Ayrılık

Soner Arıca - Ayrılık

Duracağım burada Gidişini seyredeceğim Kıpırtısız, sakin gibi görüneceğim Kavgasız olacak, fırtınasız olacak Saçma sapan olacak Organlarım birbirine vuracak Arkandan sessiz bakacağım Ben yine salağı oynayacağım... Gönlüme bir kor düşer Gitme öyle zamansız Önce hayaller biter Yanar külsüz dumansız Baharlar hiç gelmez Mevsim hep kış olur Günlerime güneş doğmaz Hislerim uyur Dilimden hiç...

Sayfayı Paylaş