gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Soner Sarıkabaday biyografisi

Konu, 'YerLi sanatçı biyoqrafiLeri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

soner sarıkabaday soner sarıkabadayının hayatı sarıkabadayı hangi takımlı sarıkabadayı hangi lisede okudu sarıkabadayın hayatı 08 Aralık 1978 Kahramanmaraş doğumlu olan Soner SARIKABADAYI, 4 yaşındayken ailesi ile birlikte Mersin’e gidip, İstanbul serüveni başlayana kadar burada yaşamış, ilk, orta ve lise öğrenimini yine Mersin’de tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde okurken klasik gitar dersleri almaya başlayan SARIKABADAYI, aynı yıl sınavlara girip Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar Bölümü’nü kazanmış ve 2008 yılında bu bölümden mezun olmuştur.
    Şarkı yazarı… İnandığına inanan… Unutmayıp; kabul etmeyi kendisine ilke edinen Soner SARIKABADAYI, bir Perihan’ın ve bir Zafer’in kardeşi, bir Güngör’ün ve bir Hasan’ın oğludur.

“Saygı ve sevgi kendisini hak eden herkesi bulacaktr.”
    Soner SARIKABADAYI​

Soner Sarıkabaday biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca biyografisi

Soner Arıca biyografisi

5 Şubat 1966 da Fatsa'da doğdu. 7 çocuklu bir ailenin son üyesi olarak dünyaya geldi. İlkokulu Fatsa'da, Sakarya ve Dumlupınar İlkokulları'nda okudu. Orta öğrenimini Fatsa Ortaokulu'nda tamamladı. Şişli Koleji'nde lise eğitimini yapmak üzere İstanbul'a geldi. Liseyi bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü kazandı. Üniversite eğitimini...
  2. soner arıca hakkında bilgi biyografisi

soner arıca hakkında bilgi biyografisi

Soner Arica, 5 Subat 1966 yilinda Ordu?nun Fatsa il?esinde dogdu. Yedi kisilik genis bir ailenin en k???k ?ocugu olarak d?nyaya geldi. Ilk ve ortaokulu Fatsa?da bitirdikten sonra Istanbul?a yerlesti.Istanbul Sisli Koleji?nden mezun oldu ve egitimini Marmara ?niversitesi Isletme B?l?m??nde s?rd?rd?. Mezun olduktan sonra yine ayni ?niversitede iktisat politikasi ?zerine y?ksek lisans...
  3. Soner Arıca - Derbeder

Soner Arıca - Derbeder

Nasıl oldu bilmiyorum Neden diye düşünmeden Aşka düştü dertsiz başım Dert arar gibi kendine Gel de kader de istersen Sana aşık olmak varmış Büyüledin sardın beni Niye yaptın bunu niye Hani böyle bir aşk yoktu Hani sende çok şanslıydın Hani bendim tek gerçeğin Ölse herşey ben ölmezdim Ölüyorum günden güne Gülüm soldu gönlüm soldu İçimdeki çocuk soldu Niye yoksun söyle niye...
  4. Soner Arıca - Benden Kaçma

Soner Arıca - Benden Kaçma

Üstümüze doğar her gün güneş Dedin de kandım yar Mahçup oldum ele güne karşı Durumum aşikar Son kere girdim bu yola seninle Yanımda olsana ah Tez atıp kendini meçhule Amansız kaçma Gaflete düştüm ah Düştüm yollarına Alsana koynuna benden kaçma Dostum ben sana düşman sanma Gitsen bile sen hep bileceksin Güneşin doğduğu yer benim İnat etme yine geleceksin Bir oyun bu huyun bu senin Özledim...
  5. Soner Arıca - Ağla Gönlüm

Soner Arıca - Ağla Gönlüm

Tutunup inandığın sevda Bir gün giderse ocağından Sancını büyütme ağla Ağla da kendini bırakma Yıkılma ruhum sakın yılma Mırıldan şarkını diren acıya Bir parçan kalsın bu son yolcuda Ağla ağla Ağla ey gönlüm ağla Utanma ağlamaktan Her damlanın bedeli var İzin ver gitsinler Seni senden alanlar Yukarıda Allah'ım var Sonu yok yalnızlığın Giden gitsin sen uğurla Ayıbın ağlamak olsun Örtünür...

Sayfayı Paylaş