gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Soner Sarıkabadayı - Kara (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

soner sarıkabadayı kara şarkı sözü soner sarıkabadayı kara kabadayı eski hali Buz şarkısıyla büyük beğeni toplayan Soner Sarıkabadayı yeni albümünü piyasaya çıkardı...

1. Gün Doğmaz
    2. Çözüm

3. Kara
    4. Ilık Olsun
    5. Yanıyorum
    6. Arama
    7. Alev Alev
    8. Yalan Değil
    9. Dalgalar
    10. Adaletin
    11. Gün Doğmaz (Sound Mix)
    12. Çözüm (Sound Mix)
    13. Kara (Sound Mix)

Soner Sarıkabadayı - Kara (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Sarıkabadayı-Buz

Soner Sarıkabadayı-Buz

soner sarıkaya kim bakar ardına Ayralanların şarkısı ben bir ara çok dinledim meleklerim... -Buz- Düşemem bu hale yeniden Önüme bakamam günlerce aylarca Gücüm yok artık oynayamam kimselere Dert mi adın acı mı tadın bilene Gözyaşım desen bitti, bitti Peşinden koştum gitti, gitti Tutmuyorum evet ağlıyorum Senden daha fazla Kim bakar ardına? Sen mi, ben mi? Adın ne senin? Gül mü, diken mi? Yana...
  2. Soner Sarıkabadayı - Sadem 2010

Soner Sarıkabadayı - Sadem 2010

soner sarıkabadayı buz albümü 2009 tanıtım Soner Sarıkabadayı yapyeni albümüyle hayranlarıyla buluştu.Albümün isim parçası"Sadem" olan sanatçının albümü ve içeriği hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyorum 1. Sadem Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı 2. Sadem II Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı 3. Sadem III Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı 4. Pas III Söz & Müzik: Soner...
  3. Soner Sarıkabadayı-Sadem

Soner Sarıkabadayı-Sadem

en sevdiğim tarafı sebebini bilemiyorum aklımda birtek sen varsın ben senden istediğimi kimseye diyemiyorum.kimseyi sevemiyorum beni sana kattığın belli değil mi? aktığın sönmedi hala kimseyi sevemiyorum.. beni sana kattığın belli değil mi? yüzümde çizgilerim var.. saçımda bembeyaz tenim yapayalnız yattığım farkedilir mi sebebini bilemiyorum aklımda birtek sen varsın ben...
  4. Soner Sarıkabadayı - Seveni Arıyorum

Soner Sarıkabadayı - Seveni Arıyorum

soner sarıkabadayı seven olmasaydı soner sarkabadayı seveni arıyorum saygın yetmez mi bana sevgin içilmez mi kana kana sevgin içilmez seven olmasaydı Seveni arıyorum gören söylesinn :D:D Gönlün nerde olursa olsun Kalbin kimde durursa dursun Saygın yetmez mi bana Sevgin içilmez mi kana kana Seven olmasaydın solmasaydın da Beni sarsmasaydın yakmasaydın Şart mı sanki başa...
  5. Soner Sarıkabadayı şarkıları

Soner Sarıkabadayı şarkıları

soner sarıkabadayı şarkıları, dalgalar, iki medeni insan, kasaba, sadem, uçurum, gün doğmaz, itiraz, seveni arıyorum, 2011, son albümü, yeni albümü, şarkı sözleri burada arkadaşlar Albümü hit gören şarkıcılar arasında yer alan Soner Sarıkabadayı'nın son albümünde yer alan şarkılarını ve sözlerini, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Soner Sarıkabadayı - Dalgalar...

Sayfayı Paylaş