gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Soner Sarıkabadayı - Sadem 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

soner sarıkabadayı buz albümü 2009 tanıtım Soner Sarıkabadayı yapyeni albümüyle hayranlarıyla buluştu.Albümün isim parçası"Sadem" olan sanatçının albümü ve içeriği hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyorum [​IMG]

1. Sadem
    Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı
    2. Sadem II
    3. Sadem III
    4. Pas III
    5. İki Medeni İnsan
    Söz & Müzik: Murat ve Soner Sarıkabadayı
    6. Buz II
    7. Sallana Sallana Soner
    8. Pas
    9. Buz I
    10. Pas II Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ooo bebeğim süpersin eve geçince facebook dan paylaşim ben bunları dinleyip dinleyip keyfimiz yerine gelsin :D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    pas oldukca güzel :D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    yeahh havalar nasıl olursa olsun bizim havamız güzel olsun bebek:D:D:D

Soner Sarıkabadayı - Sadem 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Sarıkabadayı-Buz

Soner Sarıkabadayı-Buz

soner sarıkaya kim bakar ardına Ayralanların şarkısı ben bir ara çok dinledim meleklerim... -Buz- Düşemem bu hale yeniden Önüme bakamam günlerce aylarca Gücüm yok artık oynayamam kimselere Dert mi adın acı mı tadın bilene Gözyaşım desen bitti, bitti Peşinden koştum gitti, gitti Tutmuyorum evet ağlıyorum Senden daha fazla Kim bakar ardına? Sen mi, ben mi? Adın ne senin? Gül mü, diken mi? Yana...
  2. Soner Sarıkabadayı - Kara (2009)

Soner Sarıkabadayı - Kara (2009)

soner sarıkabadayı kara şarkı sözü soner sarıkabadayı kara kabadayı eski hali Buz şarkısıyla büyük beğeni toplayan Soner Sarıkabadayı yeni albümünü piyasaya çıkardı... 1. Gün Doğmaz 2. Çözüm 3. Kara 4. Ilık Olsun 5. Yanıyorum 6. Arama 7. Alev Alev 8. Yalan Değil 9. Dalgalar 10. Adaletin 11. Gün Doğmaz (Sound Mix) 12. Çözüm (Sound Mix) 13. Kara (Sound Mix)
  3. Soner Sarıkabadayı - Pas (2010)

Soner Sarıkabadayı - Pas (2010)

soner sarıkaya pas soner sarıkaya pas sözleri sarikaya şarkı sözü indir Soner Sarıkabadayı'dan yepyeni albüm "pas".Sanatçının hayranları için albüm bilgilerine geçiyorum 1. Pas 2. İki Medeni İnsan: Murat & Soner 3. Buz 2 4. Sallana Sallana Soner 5. Buz 1 6. Pas 2 Sözler & Müzikler: Soner Sarıkabadayı
  4. Soner Sarıkabadayı - Seveni Arıyorum

Soner Sarıkabadayı - Seveni Arıyorum

soner sarıkabadayı seven olmasaydı soner sarkabadayı seveni arıyorum saygın yetmez mi bana sevgin içilmez mi kana kana sevgin içilmez seven olmasaydı Seveni arıyorum gören söylesinn :D:D Gönlün nerde olursa olsun Kalbin kimde durursa dursun Saygın yetmez mi bana Sevgin içilmez mi kana kana Seven olmasaydın solmasaydın da Beni sarsmasaydın yakmasaydın Şart mı sanki başa...
  5. Soner Sarıkabadayı şarkıları

Soner Sarıkabadayı şarkıları

soner sarıkabadayı şarkıları, dalgalar, iki medeni insan, kasaba, sadem, uçurum, gün doğmaz, itiraz, seveni arıyorum, 2011, son albümü, yeni albümü, şarkı sözleri burada arkadaşlar Albümü hit gören şarkıcılar arasında yer alan Soner Sarıkabadayı'nın son albümünde yer alan şarkılarını ve sözlerini, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Soner Sarıkabadayı - Dalgalar...

Sayfayı Paylaş