gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Soner Sarıkabadayı tuzlu su şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

soner sarıkabadayı tuzlu su soner sarıkabadayı tuzlu su şarkı sözü, 201, şarkı, sözleri burada arkadaşlar

Sevilen şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın dillere destan olmuş "Tuzlu Su" şarkısının sözlerini, bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Tuzlu suyu denize değil gözüme sor
    Bir ağladı mı hesabı olmaz, hesabı olmaz
    İnsanoğlu sever günahı
    Bozuldu mu izahı olmaz, izahı olmaz

Kafasına göre ara sıra gülüyor yüzüme, ne diyeyim
    Topu topu kaçkere çiziyor gönlüme sen gibisini kaderim

Ah İnadım inat dedi bir yüzümü güldürmedi
    Vah oradan oraya süründürdü öldürmedi
    Ah İnadım inat dedi bir yüzümü güldürmedi
    Vah süründürdü süründürdü öldürmedi

Soner Sarıkabadayı tuzlu su şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Sarıkabadayı-Buz

Soner Sarıkabadayı-Buz

soner sarıkaya kim bakar ardına Ayralanların şarkısı ben bir ara çok dinledim meleklerim... -Buz- Düşemem bu hale yeniden Önüme bakamam günlerce aylarca Gücüm yok artık oynayamam kimselere Dert mi adın acı mı tadın bilene Gözyaşım desen bitti, bitti Peşinden koştum gitti, gitti Tutmuyorum evet ağlıyorum Senden daha fazla Kim bakar ardına? Sen mi, ben mi? Adın ne senin? Gül mü, diken mi? Yana...
  2. Soner Sarıkabadayı - Kara (2009)

Soner Sarıkabadayı - Kara (2009)

soner sarıkabadayı kara şarkı sözü soner sarıkabadayı kara kabadayı eski hali Buz şarkısıyla büyük beğeni toplayan Soner Sarıkabadayı yeni albümünü piyasaya çıkardı... 1. Gün Doğmaz 2. Çözüm 3. Kara 4. Ilık Olsun 5. Yanıyorum 6. Arama 7. Alev Alev 8. Yalan Değil 9. Dalgalar 10. Adaletin 11. Gün Doğmaz (Sound Mix) 12. Çözüm (Sound Mix) 13. Kara (Sound Mix)
  3. Soner sarıkabadayı şarkı sözleri

Soner sarıkabadayı şarkı sözleri

Arama Tenin ten yuzu gormesin. Ben haric kimseler degmesin. Saclarin hic acilmasin. Benden haric kimseler gormesin... Yoksa arama bulutlarda yagmam ustune. Yoksa arama bahcelerde acmam gonlunde. Gul doksem yollara kim toplar? Ben varken yarim kimleri arar? Ona buna yar desem yarin haberi olmaz. Kim aglar soyle kim vurdumduymaz? :nur: Alev Alev Sevdan bende goklerde Bulamazsin arama...
  4. Soner Sarıkabadayı - Tuzlu Su + İtiraz (2011)

Soner Sarıkabadayı - Tuzlu Su + İtiraz (2011)

soner sarıkabadayı, 2011, yeni albüm, tuzlu su, itiraz, şarkıları, tanıtımı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Son zamanların en çok dinlenilen şarkıcılarından biri olan Soner Sarıkabadayı'nın yeni albümünü tanıtıyorum melekler CD 1 Tuzlu Su Tuzlu Su Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı Tuzlu Su Chill Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı CD 2 İtiraz İtiraz Söz & Müzik: Soner...
  5. Soner Sarıkabadayı şarkıları

Soner Sarıkabadayı şarkıları

soner sarıkabadayı şarkıları, dalgalar, iki medeni insan, kasaba, sadem, uçurum, gün doğmaz, itiraz, seveni arıyorum, 2011, son albümü, yeni albümü, şarkı sözleri burada arkadaşlar Albümü hit gören şarkıcılar arasında yer alan Soner Sarıkabadayı'nın son albümünde yer alan şarkılarını ve sözlerini, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Soner Sarıkabadayı - Dalgalar...

Sayfayı Paylaş