gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

sonsuza dek beni sever misin?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Benimle “ev”lenir misin? Hani içi çeyizliklerle dolumutfağı pancurluoturma odası olansalonunda misafir ağırlananyatak odası sabah sessizgece gürültülü olanbanyosunda şarkılar mırıldanılanbazen kahkahalar yükselen bir evdebenimle “ev”lenir misin? Benimle “ev”lenir misin? Hani iyi ve kötü gündeaşk bizi ayırana kadarkar etrafı güzelleştirmişkenve ben şu an battaniyenin altında olmak isterkensıcak bir bardak çay eşliğinde çizgi film izlemek isterken elimde bir parça çikolatayla benimle “ev”lenir misin?

Benimle “ev”lenir misin? Hani benim tüm huysuzluğumatüm kıskançlığıma rağmenaynı evin içinde evle benlehuysuzluğumlakıskançlığımla bir olupbana katlanabilir misin?

Benimle “ev”lenir misin? Biz bir “ev” olabilir miyiz seninle? Hani “yuva” gibi bişey…Hani içi sıcakdışı soğukyazları ılıkkışları sıcakAkdeniz iklimi gibi birşey…

Benimle “ev”lenir misin? Geceleri korkupyataktan fırladığımdakorkmamamı söylemek için yanımda olur musun?Canım su istediğinde söylenmeden kalkıp bana bir bardak su getirmek içinsıcak yatağından çıkar mısın?Karnım gecenin bir vakti acıktığındabu saatte yemek yemenin beni şişmanlatacağını söylemeden bana kepek ekmeğine bir sandviç hazırlayıpiçim ferah yememi sağlar mısın?

Benimle “ev”lenir misin? Kilo aldığımda bilebeni dünyanın en güzel kadını addedipyatakta aynı şekilde sever misin? Rejim yapmak istediğimde haftasonu uykundan erken kalkıpbenimle yürüyüşe gelipdönüşte de benimle portakal suyu içer misin? Eve döndüğümüzde banyoya önce benim girmemiçünkü terin üzerimde kuruyup hasta olmamı istediğini söyler misin?

Benimle “ev”lenir misin? Hani zor geçen bir günden sonraeve geldiğimde yemek yapmak istemiyorsa canımsadece pizza yemeğe razı olupçayı bile sen yapmaya kalkar mısın?Ve beni dizlerine yatırıp herşeyin düzeleceğinikimsenin beni yıldıramayacağını söyleyerek saçlarımla oynar mısın?

Benimle gerçekten “ev”lenir misin? Kooperatif taksitlerine giriparaba almak için bankadan benimle birlikte kredi alır mısın? Haftasonlarını sadece arabamız olacak diye girdiğimiz taksit yüzünden evde geçirdiğimiz için surat asmadanvcd seyredipsevişerek geçirir misin?

Ve ben bir gün bu “ev” den sıkıldığımdabenimle çok uzak bir yere sorgusuz sualsiz gelir misin?

Ve ben bir sabah doğan güne gülümseyemeden başka bir hayata gidersemardımdan sonsuza dek beni sever misin?..

alinti

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: sonsuza dek beni sever misin?
    Paylaşım için saol :)

sonsuza dek beni sever misin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sonsuza dek!

sonsuza dek!

Gülçe ; 17 yaşında Trabzon da doğmuş ve büyümüş çevresi tarafından çok sevilen, arkadaşları arasında lider kişiliği olan, çabuk sinirlenen ve sinirlenince ne sölediğini bilmeyen, çalışkan,, başarmak için elinden geleni yapan, arkadaş canlısı,sevecen bir kişiliğe sahiptir. Tamer ; 16 Yaşında Giresun doğumlu Ordu da yaşayan o da gülçe gibi çevresi tarafından çok sevilen,Futbol oynamayı çoook...
  2. İşin Bitince Beni Sever Misin ?

İşin Bitince Beni Sever Misin ?

Kapıdan içeri girer girmez neşeyle bağırdı: "Anne biliyor musun bugün yuvada ne oldu?" "Görmüyor musun? Telefonla konuşuyorum." Hiç kimsenin sevdiği şey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu, babası arabayı seviyordu. Herşey erteleniyordu telefon ve araba söz konusu olduğunda. Bir de eve misafir gelecek oldu mu kendisine hiç yer kalmıyordu. Nerelere gitsindi? Annesi...
  3. Müsait olunca beni sever misin

Müsait olunca beni sever misin

Kapıdan içeri girer girmez neseyle bagirdi: 'Anne biliyor musun bugün yuvada ne oldu? ''Görmüyor musun? Telefonla konusuyorum.'' Hiç kimsenin sevdigi sey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu, babası arabayı seviyordu. Hersey erteleniyordu telefon ve araba söz konusu olduğunda. Bir de eve misafir gelecek oldu mu kendisine hiç yer kalmıyordu. Nerelere gitsindi? Annesi kapatti telefonu....
  4. Selülitlerden Sonsuza Dek Kurtaran Tedavi !

Selülitlerden Sonsuza Dek Kurtaran Tedavi !

selülite kesin çözüm selülite son Selülit sorunu artık canınıza tak mı dedirtti melekler ? Eğer maddi sıkıntınız ve seyahat engeliniz yoksa size selülite kesin çözüm vadeden bir tedaviyi önerebiliriz. Artık selülitlerle savaş vermeyeceksiniz çünkü şu saatten itibaren onlardan kurtulmak üzere bir adım atacksınız. Meraklandırmadan hemen haberimizi verelim :) ABD ve İngiltere'de son...
  5. Alındaki sivilcelerinizden sonsuza dek kurtulun

Alındaki sivilcelerinizden sonsuza dek kurtulun

sivilcelere karşı kesin çözüm,sivilcelere karşı kesin çözümlü maske,alındaki sivilcelere kesin çözüm Alında çıkan sivilceler ile, ilk olarak ergenlik çağında karşılaşıyoruz. Bu karşılaşma, pek iyi bir şey olmasa da ergenliğe yeni giren ve hali hazırda girmiş bulunan kimselerin canını sıkan bir durum olduğu aşikar. Bu yüzden alında çıkan sivilcelere kesin çözümler gerekiyor. Bu çözümlerin...

Sayfayı Paylaş