gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sonsuzluğun rengi "MAVİ"

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

sonsuzluğun rengi Mavi güzeldir,mavi durudur,mavi iç açar ve insanı sonsuzluğa götürür.Tıpkı bu maviler gibi...

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden bizim camlarımızda böyle maviydi beni eskilere götürdün paylaşımın için tşkler [​IMG]

Sonsuzluğun rengi "MAVİ" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NoKTaLaR AsLında SonsuzLuğu SemboLLer

NoKTaLaR AsLında SonsuzLuğu SemboLLer

Aslında sonsuzluğu semboller dimi… Kimi zaman kelimelerin sonu da olabiliyor, yaşam içinde virgül olmak için dua ettiğimiz anların kalan kısmında. Güneşe merhaba derken umut yükleyebiliyorsak sırtımıza, gece yede sımsıkı sarılıp zaman diyebilmeliyiz. Dünya döne dursun biz olmak isteğimiz yerde yerinde sayarak devam etmekle mutlu olanlardanız. Neydik, ne olduk, ne olucaz demekten vazgeçip ben...
  2. mavi rengi seven sevmeyen herkes bayılacak

mavi rengi seven sevmeyen herkes bayılacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kanın rengi kırmızı peki damarlarımız neden mavi

kanın rengi kırmızı peki damarlarımız neden mavi

kanın rengi neden kırmızıdır kan mavi midir Meraklı meleklerim işte cevabı:) Kanımızın içinde oksijen moleküllerini tutup, damarlarda taşıyarak, hedefe ulaşıldığında bırakan özel bir molekül vardır. Kırmızı kan hücrelerini, yani alyuvarları çevreleyen ve aslında demir içeren bir protein olan hemoglobin, oksijenle birleşerek bilinen parlak kan rengini oluşturur. Kanımız hücrelerde...
  4. Sonsuzluk.....

Sonsuzluk.....

Sonsuzluk Aþký Sevgiyi Gerçeği senden öğrendim... Sanmýþým! Ýhaneti acýyý hüznü hep uzak tutarým sanmýþým... Yalanmýþ! Ben senden öğrendim hayatý.. Ben acýyý aþký senle tatdým... Hayat damarlarým koptu belki sevgilim Ama kalbim hala seninle...
  5. Mavi rengin dinlendiren güzelliği

Mavi rengin dinlendiren güzelliği

ev dekorasyonu mavi renk ev dekorasyonu mavinin güzelliği konumuzda.Herkesin hayran olduğunu kendi ruh halini yansıttığı bir rengi vardır,siyah,beyaz,yeşil,kırmızı ve s.Giydikleri giysilerde,makyaj malzemelerinde hatta evlerinde en çok bu renkler kullanılır.Benim aşırı derecede siyaha düşkünlüğüm vardır bu yüzden annemlede çok kavga ederim geçenlerde nevresim takımı alıcaktık annem açık renk...

Sayfayı Paylaş