gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sonsuzluk.....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sonsuzluk

Aþký Sevgiyi Gerçeği senden öğrendim...
    Sanmýþým!
    Ýhaneti acýyý hüznü hep uzak tutarým sanmýþým...
    Yalanmýþ!

Ben senden öğrendim hayatý..
    Ben acýyý aþký senle tatdým...
    Hayat damarlarým koptu belki sevgilim
    Ama kalbim hala seninle yaþýyor...
    Sonsuzlukta yaþayacak!

Alıntı

Sonsuzluk..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NoKTaLaR AsLında SonsuzLuğu SemboLLer

NoKTaLaR AsLında SonsuzLuğu SemboLLer

Aslında sonsuzluğu semboller dimi… Kimi zaman kelimelerin sonu da olabiliyor, yaşam içinde virgül olmak için dua ettiğimiz anların kalan kısmında. Güneşe merhaba derken umut yükleyebiliyorsak sırtımıza, gece yede sımsıkı sarılıp zaman diyebilmeliyiz. Dünya döne dursun biz olmak isteğimiz yerde yerinde sayarak devam etmekle mutlu olanlardanız. Neydik, ne olduk, ne olucaz demekten vazgeçip ben...
  2. Deniz Arcak - Sonsuzluk Trenleri

Deniz Arcak - Sonsuzluk Trenleri

Sensizim, bomboş bir yanım Yine sol tarafımdan uyandım Bir dolu dışarda Bir yağmur sensiz deliyim Unuturum derken aslında Ne kadar aldandım anladım sonunda Unuturum derken aslında Ne kadar aldandım anladım sonunda Unuturum derken aslında Ne kadar abartmışım anladım sonunda Fazla beklemez bu sonsuzluk trenleri Ama...
  3. Seni Sonsuzlukta Kaybediyorum

Seni Sonsuzlukta Kaybediyorum

Bir daha karşılaşmamız milyonda bir ihtimal, çünkü seni sonsuzlukta kaybettim bu gece... Sensizliğe hazır mıyım bilmiyorum; ama hazırlamalyım kendimi kendimle yapacağım tüm kavgalara. Göğüs germem gereken koca bir hayat var şimdi karşımda, deli gibi bir sessizlik... Öyle büyük bir yok edişki hayalleri, şarkı bile dinlemiyorum... Oysa tutkumdur şarkılarla içlenmek, şimdi cesaret topluyorum...
  4. sonsuzluğuma düğümlü günahım...

sonsuzluğuma düğümlü günahım...

Neydi ki içimdeki bu "a hh"? Sonsuzluğuma düğümlü günah... Bendim, soğuk bir adın ardından koşar adım sürünen. Bendim, ellerimde sakladığım düşleri parçalayıp kırık dökük mektuplara bürüyen. Issızlığıma çokluk sayacak kadarken, hep en yalnızlığım oldun neden? Bir düşü anlatmanın kaç hali vardı dilimde? Kelimelere yüklenen hangi hal halimden haberdar edebilirdi? Hangi...
  5. Sonsuzluğun rengi "MAVİ"

Sonsuzluğun rengi "MAVİ"

sonsuzluğun rengi Mavi güzeldir,mavi durudur,mavi iç açar ve insanı sonsuzluğa götürür.Tıpkı bu maviler gibi...

Sayfayı Paylaş