gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sonu gelmesin yazımın

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Mavi gündüzün içinde, kara gecenin altında yüreğimi akıta akıta ağlayacak ölesiye nedenlerim vardı. . . Kendimi Hakka emanet edip, yazgımı kabul edip; Sustum . . .
    (Yuttum)!

Nedenler, sonuçlara vesileyken, anlamsızlığına yakınmak hayatın yasaktı. Kırık kürekli bir kayıkçı misali, inancından taviz vermeden kürek çekmek! Su alıyor kayığım, yüreğime kaçak var.
    Yazamadım hasret olduğum saadet şiirini. . .
    Affet!

Yanlış anlamlara meydan vermek istemiyorum! Maskemi oyunlarımda ben hiç çıkarmadım! Hayat bir oyun! (kurulası en kolay cümle budur. çocukluğum kolay bunu kabullenir)

Lakin. . .

Oyun savaşa döndü.
    Çocuk güldü. . .
    Şeytan güldü. . .
    Çocuk ağladı. . .
    Şeytan güldü. . .

[Gülme!

Çocuk küstü
    Sustu. . .
    Pustu. . .
    Ağlıyor. . .

Evet, nerde kalmıştım. Maskem vardı değil mi? "An" geldi ve ben yenildim ona. Irmak ırmak akıyor boyalarım yüzünden. Hani bazen, en canınız canından acıtılır ve siz bunu hissederseniz. Birden renkler solar, sesler anlamsızlaşır, sebebini bilmediğiniz ve bilmek istemediğiniz korkular sarar etrafınızı. Oysa. . . Hayaller vardır, sabahın ırak olduğu bilmeksizin kurulan. Benim de farkım yoktu işte hayallilerden.

"An" geldi ve ben yenildim ona.Ya ölseydin...

Ağlayacağım işte,
    Varlığının hazzına,
    Ya... diye başlayıp sonundan kortuğum cümlelere,
    Sabaha kadar...

Ben hep inadına yaşadım... Ta ki film sahnelerinden farksız, yüreğim derdinde sıkışana kadar. . .

. . .

Sonu gelmesin yazımın. . . Sonun gelmesin!

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sonu gelmesin yazımın
    çok güzeldi bebeğim Sonu gelmesin yazımın. . . Sonun gelmesin!

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sonu gelmesin yazımın

Sonun gelmesin!

ALLAHım korusun :( Teşekkürler annem

Sonu gelmesin yazımın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yazı gelmeden mayoları geldi

2009 yazı gelmeden mayoları geldi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yaz gelmeden selülitlerinize elveda deyin

Yaz gelmeden selülitlerinize elveda deyin

Deniz mevsimi açıldı peki selilütleriniz ne alemde eğer sizde selülitlerinizden şikayetçiyseniz kısa sürede selülitlerinizden kurtulabilirsiniz... Tuzu azaltın, yeterli miktarda su içmeyi unutmayın. Yapay tatlandırıcılardan, renklendiricilerden ve besin desteklerinden uzak durun. Bol bol sebze ve meyve yiyin. Özellikle koyu renkli olanlarını tüketin. Koyu kırmızı (karpuz, domates,...
  3. Yaz Gelmeden Selülitler Gidiyor

Yaz Gelmeden Selülitler Gidiyor

Havalar ısınıyor artık yaz mevsiminin güneşin, kumun. denizin hayalini kurmaya başladık bile.... Peki kızlar selülitlerden nasıl kurtulucaz düşündünüzmü şimdi sizlere vereceğim kürle 15 günde selülitlere elveda diyeceksiniz :tik: Doğal ve hızlı çözüm sunan selülit kürünü uygularken bol su içmeyi, egzersiz yapmayı, tuz ve şeker kullanımını azaltmayı ihmal etmeyin. Malzemeler, 2 yemek...
  4. Kelekli yaz sonu salatası

Kelekli yaz sonu salatası

Bu konu; kelekli son yaz salatası ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim misafirlerim geleceği zaman soframda farklı tatları servis etmeyi severim. Farklı bir meze yada salata her zaman masanızın görseline de tadına da katkıda bulunacaktır. Bu maksatla siz güzel meleklerime kelekli son yaz salatasını sunuyorum leziz salata tarifleri arasına bir yenisini ekliyorum. Ben keleği turşuda,...
  5. Yaz Gelmeden Cilt Temizliğinizi Yapın!

Yaz Gelmeden Cilt Temizliğinizi Yapın!

cilt bakımı, cilt temizliği, cilt nasıl temizlenir Sevgili melekler, yüz güzelliğinin ilk basamağı olan cilt temizliği önem verilmesi gereken bir noktadır. Ancak temiz bir cilt sağlıkla parlar ve ışıldar. Yapılan makyaj da harika durur. Yaz aylarına girmek üzere geri sayıma başladığımız bu günlerde cilt temizliğine ayrı bir önem vermemiz gerekir. Kış aylarının bitmesi ve güneş ışınlarının...

Sayfayı Paylaş