gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sonum ol

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Senin doğru zamanların benden çok öncelerde kalmış sevgilim. Ben hep yanlış zamanlara mecburum şimdi. Kış güneşine aldanıp açan çiçekler gibi mevsimsiz solacak olsa da sana olan aşkım, inadına seviyorum seni. Yalancı sıcağını seviyorum sevgilim. Zarar göreceğimi bile bile. Sonunda solacağımı bile bile seviyorum seni. Sana açıyorum yüreğimi, biliyorum ki güneşin umurunda değildir mevsimsiz açan çiçek. Ben yine de açıyorum yüreğimi. Umurunda olmasa da, Seviyorum seni.

Alev alev yanıyorum
    Buzlarım çözülüyor aşka
    Gardım düşüyor, tutamıyorum
    Korkuyorum bakışların çarpınca bana

Biliyorum ki sonum olacaksın.
    Korkuyorum ki sonum olacaksın.
    İstiyorum ki son'um olasın.
    İlk'im olduğun gibi, Son'um olasın.

Senin doğru zamanların çoktan harcanıp gitmiş sevgilim. Senin suçun değil bana yanlış zamanlarda gelmen. Yada benim sana gelmem en yanlış zamanında. Zamanlarımız uymasa da, benim için erken olan sana geç kalmış olsa da seviyorum seni.

Alev alev yandığım doğru
    Küllerinden doğar mıyım sana doğru
    Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum Yerdeyim
    Sendeyim

Hep doğru zamanda doğru yerde olur diye düşünürdüm aşkı. Oysa ben aşkı bulduğumda yanlış zamanındaydım hayatının ve en yanlış yerinde. Düşündüğün gibi yaşanmasa da hayat, seviyorum seninle hayatımı. Sen ve hayatım. Aynı anlamı taşımaya başlasa da, sensizlik hayatımın sonu olacak olsa da;
    Al beni
    Ne
    Yaparsan
    Yap!..

Al beni
    Ne
    Yaparsan
    Yap!..

Sonum ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 nısan sakası 8\c sınıfının sonu oldu

1 nısan sakası 8\c sınıfının sonu oldu

öğretmene 1 nisan şakaları öğretmenlere 1 nisan şakaları okul oku okulda selam gene ben tekrar b anımı anlatayım sızlere sınıf 8 ders turkce ve ozle bır gun 1 nısan. turkce ogretmenımızın oglu asker o zaman bu ıraka asker yollama mevzusu gundemde yenı yenı.. sabahın erken saatlerınde ıtıbaren butun sınıf arkadaslarımın baskısı uzerımde dıyar bı saka bul saka bul dıye neyse turkce dersıne...
  2. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  3. Soya Sütü

Soya Sütü

hamilelikte soya sütü soya sütü nereden alınır nerede satılır nerede bulunur SOYA SÜTÜ Soya sütü soya fasülyesinin zengin içerikli sütüdür. Zengin besin değeri sayesinde soya sütü pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Soya sütü Çin ve Japonya'da taze olarak sütü yüzlerce yıldan beri uygulanan basit bir teknikle elde edilmektedir. Ev ortamında basit tekniklerle elde edilebilecek olan...
  4. Kestiği ağaçlar sonu oldu

Kestiği ağaçlar sonu oldu

Ağaçları kesti, traktöre yükledi. Ama talihsiz bir kazaya uğradı. Edirne'nin İpsala ilçesinde kestiği ağaçları traktör römorkuna yükleyen bir kişi, ağaçların kayarak üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Paşaköy'ün Manda Koru mevkisinde bulunan kavak ağaçlarını keserek traktör römurkuna yükleyen S.Ö., bu sırada ağaçların kayarak üzerine düşmesi...
  5. ALdatmanın sonu

ALdatmanın sonu

aldatma karikatürleri kömik karikatürler aldatma :piha: MeLekLerim ben şaşırdım vaLLa sizce iyimi yapmış ...._:laugh:

Sayfayı Paylaş