gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sonumuz

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] :hhh::haha::hhh::haha:

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sonumuz
    :hhh::hhh:bu gidişle böyle olacağımız kesin..:hhh::hhh:

sonumuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son atış, son mücadele

son atış, son mücadele

Mücadelem yenik düstügüm kadermle Sanma bunca isyanim sonsuz sevgine. Bogazima kadar battim ben bu aska, Bak, kalbim dayanamiyor daha fazla heyecana. Zihnim, mücadelede onu susturmaya calisiyor, Kalbimse son atisim olsun deyip susmak istemiyor. Catismanin tam da ortasinda Topladin valizini düsüyorsun yollara. Ben, nasil basa cikarim simdi Bu iki dost olan düsmanla. Bir yanim, son atisi...
  2. Son...

Son...

Dünyaca ünlü bir fotoğrafçı... Şöhrete ve paraya doymuş. Yaşadığı büyük kentin gürültüsünden, sürekli çalan telefonların sesinden, ha bire “Kendini toparla” diyen sıkıcı öğütlerden sakınabilmek için müzikle tıkıyor kulaklarını...Arabayla eve döndüğü bir gece yarısı, yine kulağında notalarla keskin bir virajı alırken ölümcül bir kazadan kıl payı kurtuluyor.Çarpmak üzere olduğu aracın...
  3. Sonlar Paylaşılmaz

Sonlar Paylaşılmaz

Sonlar Paylaşılmaz Gidiyordun... Elinde karanfil sevdalı yüreğinle... Ardında sensizliğin gözyaşları akıyordu ve sen gidiyordun.Ardına bakmadan...Öyle sessiz öyle nefessiz ...Gözyaşları nedir bilirmisin? Gidiyordun... Tatlı bir hüzün sarmıştı bedenleri... İçimde ayrılığı pahalı bir sancı yapan,yalnızlığı taşıyan yollara isayan eden bilinçsiz bir vaveyla kopuyordu hiç duymadığın....
  4. Fobilere son!

Fobilere son!

Bazı insanların türlü türlü fobileri vardır belki şu an bu yazıyı okuyan sizinde bir fobiniz vardır artık gelişen ve ilerleyen tıp sayesinde fobilerinize son vermek mümkün nasıl mı? Örümcek ve yükseklik korkusu gibi fobiler, korkmayı unutturan basit bir iğneyle tedavi edilebilecek. Daily Telegraph’ın internet sitesinde verilen habere göre, bir grup Japon bilim adamı, beynin bazı temel...

Sayfayı Paylaş