gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Sonunda Çarpıldı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü mankenlerimizden Tuğçe Kazaz filim çekimleri için rol gereği ne hale geldi........

CİN ÇARPTI BÖYLE OLDU!
    'CİN GEÇİDİ'NDEN GEÇEN TUĞÇE KAZAZ'IN GÜZELLİĞİNDEN ESER KALMADI..

Türk Sineması'nın yeni korku filminde oynayan Kazaz, ABD'de eğitim alan makyöz Sahra Çelik'in iki saatlik çalışmasıyla tanınmaz hale geldi. 'Film İcabı Yapım' kanlı sahneler için gerekli makyaj malzemelerini de ABD'den getirtti.

Ormanda seri cinayetler
    Bu yaz vizyona girecek 'Cin Geçidi' gençlere hitap eden bir korku filmi. Özgür Selvi'nin yönettiği filmde, Engin Altan Düzyatan, Tolga Karel ve Öykü Çelik de rol alıyor. Belgrad Ormanları'nda çekilen film, bir komiserin feci şekilde işlenmiş cinayetleri aydınlatma mücadelesini anlatıyor.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    emeğine sağlık cnm ama resim görülmüyor

Sonunda Çarpıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son atış, son mücadele

son atış, son mücadele

Mücadelem yenik düstügüm kadermle Sanma bunca isyanim sonsuz sevgine. Bogazima kadar battim ben bu aska, Bak, kalbim dayanamiyor daha fazla heyecana. Zihnim, mücadelede onu susturmaya calisiyor, Kalbimse son atisim olsun deyip susmak istemiyor. Catismanin tam da ortasinda Topladin valizini düsüyorsun yollara. Ben, nasil basa cikarim simdi Bu iki dost olan düsmanla. Bir yanim, son atisi...
  2. sonumuz

sonumuz

:hhh::haha::hhh::haha:
  3. Son...

Son...

Dünyaca ünlü bir fotoğrafçı... Şöhrete ve paraya doymuş. Yaşadığı büyük kentin gürültüsünden, sürekli çalan telefonların sesinden, ha bire “Kendini toparla” diyen sıkıcı öğütlerden sakınabilmek için müzikle tıkıyor kulaklarını...Arabayla eve döndüğü bir gece yarısı, yine kulağında notalarla keskin bir virajı alırken ölümcül bir kazadan kıl payı kurtuluyor.Çarpmak üzere olduğu aracın...
  4. Fobilere son!

Fobilere son!

Bazı insanların türlü türlü fobileri vardır belki şu an bu yazıyı okuyan sizinde bir fobiniz vardır artık gelişen ve ilerleyen tıp sayesinde fobilerinize son vermek mümkün nasıl mı? Örümcek ve yükseklik korkusu gibi fobiler, korkmayı unutturan basit bir iğneyle tedavi edilebilecek. Daily Telegraph’ın internet sitesinde verilen habere göre, bir grup Japon bilim adamı, beynin bazı temel...

Sayfayı Paylaş