gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sonunda mahsun'u kabul etti!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

MAHSUN KIRMIZIGÜL, YENİ FİLMİNDE OYNATMAK İÇİN BİR SÜREDİR ASİ DİZİSİNİN YILDIZI TUBA BÜYÜKÜSTÜN’Ü İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORDU. KIRMIZIGÜL, SONUNDA TUBA’YI İKNA ETTİ...
    Mahsun Kırmızıgül’ün kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini de yapacağı ’Güneşi Gördüm’ filmi için ikna etmeye çalıştığı Tuba Büyüküstün, sonunda kararını verdi ve projede yer almayı kabul etti. Büyüküstün’ün bağlı olduğu ajansla yapılan görüşmelerden sonuç alındı ve prensip olarak anlaşmaya varıldı.

Son dönemde özellikle Araplar’ın gözdesi haline gelmesiyle basında geniş yer bulan genç oyuncu Tuba Büyüküstün, Çağan Irmak’ın ’Babam ve Oğlum’ filminde kısa bir rol almış ve Cemal Şan’ın yönettiği Gülizar isimli televizyon filminde oynamıştı. Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında, Aşk Yolu ve Sultan Makamı dizilerinde de oynayan Büyüküstün, bu kez ’Güneşi Gördüm’ filmiyle beyazperdeye gelecek.

’Beyaz Melek’ filminden sonra, çok daha iddialı bir yapım olacağı konuşulan ’Güneşi Gördüm’ filminde Tuba Büyüküstün’ün yanısıra Mahsun Kırmızıgül de oynayacak. Filmin diğer oyuncuları arasında ise Ali Sürmeli, Şerif Sezer, Menderes Samancılar, Meral Okay gibi usta oyuncuların yanısıra genç jenerasyonun başarılı oyuncularından Alper Kul da rol alacak.

gecce

Sonunda mahsun'u kabul etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Kabul Et

Hakan Altun - Kabul Et

Mutlumuyum sanıyorsun En az senin kadar sancılarım Gülüyorum sanıyorsan Inanki çok aldanırsın Mecburdum gitmeye Dönüşü yok geriye Farzet bir rüyaydı Yalan oldu bu hikaye Kabul et Sonu yoktu birgün ayrılacaktık Kaderin kucağında belki bir oyuncaktık Kabul et suçunu Seninde var hatalarn Çalmıştı kapıyı o hain zalim ayrılık Kabul et Sonu yoktu birgün ayrılacaktık Kaderin kucağında belki...
  2. Türkiye'nin de reddettiği yerli hakkını kabul etti

Türkiye'nin de reddettiği yerli hakkını kabul etti

Avustralya hükümeti, daha önce karşı çıktığı BM Yerli Hakları Bildirisi'ni kabul ettiğini resmen açıkladı. 2007 yılında BM Genel Kurulu'nda ele alınmış, Türkiye'nin da arasında olduğu 143 ülkenin lehte oy kullanmıştı ''Yerli İşleri'' Bakanı Jenny Macklin konuya ilişkin açıklamasında, ''Avustralya için tutumunu değiştirerek, yerli ve yerli olmayan Avustralyalılar arasındaki ilişkilerin...
  3. Allah Kabul Etsin İşte Dilek Duaları Melekler

Allah Kabul Etsin İşte Dilek Duaları Melekler

En Faydalı Dilek Duaları Hangileridir Dilek Duaları En Faydalı Sevgili melekler, En Faydalı Dilek Duaları Hangileridir diye merak ediyorsanız, Allah'ın izniyle paylaşacağımız dilek duaları ile gönlünüzden geçen her hayır dua kabul olacaktır. İşte Dilek Duaları En Faydalı olanları... Allahümme salli ala seyyidina muhammedin adede ma fi ilmillahi selaten daimeten bidevami mülkillah....
  4. Tevbe etsem kabul olurmu?

Tevbe etsem kabul olurmu?

Kötü söz söylemek suretiyle bir kimseyi rencide etmek elbetteki kul hakkına girer.Kul hakkının telafisi ise,ancak o kişiden helallik almak ile mümkündür.sadece helallik almakta yetmez.Bundan dolayı pişmanlıkla tevbe etmek gerekir.Siz bunları zaten yapmışsınız. Hz.allah Kuranı Kerimde :"Ey iman edenler!siz Allah'a tevbe-i nasuh ile tevbe edin!"buyurmuşlardır.Tevbe-i nasuh işlenen...

Sayfayı Paylaş