gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sonunda ya Aklın Kazanır, ya da Kalbin..!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ask, bazen sihirli bir iksir gibidir.Oyun oynarsin o iksirle..
    Ya zehirler seni,ya da büyüler..

Ask, bazen yillanmis bir cinarin oksuz kalan son yapragidir.Ürpetir seni yalnizlik..
    Ya vargücünle tutunursun,
    ya da yere düşer kaybolursun..

Ask, bazen uzaklara dalmaktir.Gipta edersin baskalarinin duygularina.. Ya hasret cekersin, ya da cektirirsin..

Ask, bazen sanatci ruhunu yansitmaktir.Sözcükler sessizlestiginde konusur onlar..Ya askini gösterirler, ya da çöküşünü..

Ask, bazen bilgilenmektir.Satirlar icinde bulur seni..
    Ya gercekleri ciplak gözle görürsün,ya da kendini masallarla avutursun..

Ask, bazen gitmekle kalmak arasinda verdigin en büyük savastir..
    Yorgun düşürür seni...
    Sonunda ya aklin kazanir, ya da kalbin...

Sonunda ya Aklın Kazanır, ya da Kalbin..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya çok gerçekci ya da gerçekten resim

Ya çok gerçekci ya da gerçekten resim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ya aklın başka yerlerdeydi ya da yüreğin....

ya aklın başka yerlerdeydi ya da yüreğin....

YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YÜREĞİN... Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ''Seni seviyorum'' sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek. Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun? Aynı şeyleri...
  3. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
  4. Hamam da ... Yeter ya!

Hamam da ... Yeter ya!

hamam hamamda çıplak kadınlar hamam fotoğrafları resimleri hamamlar İtirazım var kardeşim.. görüyosunuz değil mi bi hamam keyfide yaptırmıyorlar. Aslında şimdi tam burda öyle resimler paylaşırdım ki site kurallarına aykırı.. bu ne ya ben hamama gitmekistiyorum ama ! ama orda affedersiniz ama çıplak kadın görmek istemiyorum... Evet çıplak kadın ! Hanım abla soyunmuş baştan aşağı ; -hayırdır...

Sayfayı Paylaş