gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sony Dualshock 4 Özellileri Hakkında

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Sony Dualshock 4 Özellileri Hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, çok yakında çıkacak olan Playstation beklenedursun, ondan daha çok merak edilen konsolun kontrol kumandası. Dualshock 4, duyulmamış pek çok özelliğiyle oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Dualshock 4'de dijital yüz butonları kullanılmış. İki farklı titreşim özelliği kullanılmış ve efektler daha etkileyici ve keskin bir hal almış. L2 ve R2 butonları yeniden dizayn edilen Dualshock 4 mono kulaklık seti ve mikrofon girişine sahip olarak geliyor. Ayrıca yeni ışık sistemide oldukça ilginç dört farklı oyuncuya göre dizayn edilen ışıklandırma sırasıyla mavi, kırmızı, pembe ve yeşil renkte ışık verecek. Dualshock 4 yenilikleri bunlarla da bitmiyor. Bir mikrofon girişi bulunan kontrol cihazı ile ayrıca kolaylıkla video yükleyebileceksiniz. Bunun içinde stereo kamera özelliği mevcut. 1920x900 çözünürlüğe sahip.

Sony Dualshock 4 Özellileri Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sony Cybershot DSC-T700

Sony Cybershot DSC-T700

Sony Cybershot DSC-T700 dijital kamera : Sony, şaşırtıcı özellikleriyle harika fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyan harika modeli Sony Cybershot DSC T700 fotoğraf makinesini duyurdu. İnce, renkli ve taşıması kolay bir yapıya sahip olan Sony Cybershot DSC-T700 gece çekimlerinde tatile, partilerden sevdiklerinizle buluştuğunuz anlara kadar her türlü ortamda fotoğraf çekim işlemini...
  2. İslamiyette 4 Mezhep Hakkında Bilgiler

İslamiyette 4 Mezhep Hakkında Bilgiler

Dört Mezhep Nedir Dört Mezhep hakkında bilgi İslam dininde ibadetlerde ki usullerin uygulanışı ile ilgili olarak bizlere yol gösteren mezhepler vardır melekler :) Bu mezheplerle ilgili olarak temel bilgileri öğrenmek için aşağıda ki makaleyi gözden geçirebilirsiniz :) Mezhep Nedir? Sözlük anlamı gitmek, izlemek, gidilen yol demektir. Mecazi olarak kişisel görüş, inanç ve doktrin...
  3. Sony Xperia U Özellikleri

Sony Xperia U Özellikleri

Sony Xperia U Özellikleri hakkında bilgi ve Sony Xperia U resimleri varsa paylaşır mısınız acaba?
  4. Sony Xperia U hakkında bilgiler ve resimleri

Sony Xperia U hakkında bilgiler ve resimleri

Sony Xperia U resimleri Sony Xperia U özellikleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Sony Xperia U hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için Sony Xperia U hakkında merak edieln tüm bilgileri konu alıyoruz. Sony nin yeni telefonu Xperia görüntüleri Mobile World Congress öncesi internete düştü. Xperia U ya da Kumquat ismini taşıması beklenen cihazın 3.5...
  5. 4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 sistemi nedir 4+4+4 eğitim sistemi Sevgili melekler, her ne kadar bazılarının hoşuna gitse de gitmese de 4+4+4 eğitim sistemi bu yıldan başlamak üzere uygulamaya konulacak. Ancak 4+4+4 sistemi nedir, nasıl uygulanacak bilgi yetersizliğimiz ve kafamızda da bazı sorular mevcut. İşte tüm bu konularla ilgili soruları MEB Ömer Dinçer yanıtladı İşte detaylar..... Milli Eğitim Bakanı...

Sayfayı Paylaş