gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sony Xperia Sola Ne Zaman Türkiyede biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Sony Xperia Sola çıkış tarihini bilen var mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlarıma soruyorum Sony Xperia Sola Ne Zaman Türkiyede?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sony Xperia Sola Ne Zaman çıkacak
    Sony Xperia Sola Çıkış Tarihi

Sony Xperia Sola Türkiye'de ilk defa Avea bayilerinde satışa sunulacak. Avea İletişim Merkezleri'nde beyaz ve siyah renk seçenekleriyle fsunulacak olan Sony Xperia Sola'nın avantajlı kampanyalarının duyurusu ise çok yakında yapılacak.

Sony Xperia Sola Ne Zaman Türkiyede biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Kızlar duyduğum kadarıyla Pitbull İstanbul da konser verecekmiş bu günlerde ama ne zaman bilmiyorum biletler bitmişmidir?
  2. Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar bunu dini sosyal paylaşım sitesi olan Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz bilen varsa bana Salamworld Ne Zaman Açılacak yazsın.
  3. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!
  4. Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Duydum ki zengin bir iş adamıyla evlenecekmiş Hande Ataizi ama düğünü ne zaman işte onu duymadım ve merak da ediyorum acaba aranızda Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor bilen var mı?
  5. sony xperia z çıkış tarihi biliniyor mu ?

sony xperia z çıkış tarihi biliniyor mu ?

Selamlar arkadaşlar. Teknolojiyi elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ve şu sıralar cep telefonlarından Sony Xperia Z dikkatimi çekiyor. Acaba bu telefon ne zaman piyasaya çıkacak ?

Sayfayı Paylaş