gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sony'den 3 mm kalınlığında televizyon

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

OLED teknolojisini kullanan ilk televizyonları Sony satışa sunuyor. 11 inç boyutundaki yeni modellerin 1 Aralık'tan itibaren Japonya'da 200.000 Yen (1.740 dolar) fiyat etiketiyle satılacağı açıklandı.
    Organik LED anlamına gelen OLED teknolojine sahip olan yeni televizyonlar 1.000.000:1 kontrast oranına sahipler. Sadece 3 mm kalınlığındaki yeni modeller, geleneksel ürünlere göre daha az enerji tüketip, daha az yer kaplarken, aynı zamanda daha keskin görüntü veriyorlar.

Sony, daha önce Ocak ayında Las Vegas'ta yapılan CES 2007 fuarında OLED TV'lerin prototiplerini tanıtmıştı. 11 inç boyutundaki modellerin 1 Aralık'tan itibaren Japonya'da satışa sunulucağı belirtildi. Halen TV pazarında Plazma ve LCD TV rekabeti yaşanıyor. Yeni teknolojinin uzun vadede pazardaki dengeleri değiştireceği düşünülüyor.

Sony'den 3 mm kalınlığında televizyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sony'den 3 mm Kalınlığında Televizyon..

Sony'den 3 mm Kalınlığında Televizyon..

OLED teknolojisini kullanan ilk televizyonları Sony satışa sunuyor. 11 inç boyutundaki yeni modellerin 1 Aralık'tan itibaren Japonya'da 200.000 Yen (1.740 dolar) fiyat etiketiyle satılacağı açıklandı. Organik LED anlamına gelen OLED teknolojine sahip olan yeni televizyonlar 1.000.000:1 kontrast oranına sahipler. Sadece 3 mm kalınlığındaki yeni modeller, geleneksel ürünlere göre daha az...
  2. mm yanıyor

mm yanıyor

Aslında işin aslı şöyle Admin bey... Aslıyı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı. Aslı bir gün benim acizane msn mi ekliyor. MeleklerMekani.Comdan diyor bana . MeleklerMekani.Com o dakika ruhumun başkenti başımın tacı ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz msn de en ufak bir edepsizlik etmiyorum, yanlız gittiği forumu mıh gibi aklıma çakıyorum. Oğlum diyorum bizim msn ye ilk bu...
  3. Sony'den Yeni Walkman Serisi

Sony'den Yeni Walkman Serisi

Rengarenk ve cıvıl cıvıl portatif müzik çalarlarını(PMP) tanıtan Sony, yeni modellerinde sürükle - bırak şeklinde parça yükleme gibi kolaylıklar sunuyor. Sony'nin Yeni Zelanda sitesinde bir dizi Walkman sahne aldı. NWZ-E435, NWZ-E436 ve NWZ-E438 adlı bu yeni portatif müzik çalarlar, 2 inç QVGA LCD ekran, FM radyo, Windows Media Player ve iTunes desteğine sahip. Sadece 8,5 mm kalınlığa ve...
  4. Bel kalınlığı hastalık belirtisi

Bel kalınlığı hastalık belirtisi

bel kalınlığı kaç olmalı bel kalınlığı ne olmalı Kalp yetmezliği riskini bel çevresinin genişliğinden tesbit edilebiliyor Bilim insanları, orta yaşlı ve yaşlı kadınlarda ve erkeklerde bel çevresi genişliğinin artmasıyla kalp yetmezliği riskinin artmasının ilişkili olduğunu buldu. Kişinin bel çevresi genişliğinin kalp sağlığının önemli bir göstergesi olduğu zaten biliniyordu. Beth Israel...
  5. Cesedi 3 Yıl boyunca televizyon izledi!

Cesedi 3 Yıl boyunca televizyon izledi!

İngiltere'de yalnız yaşayan bir kadının cesedi ölümünden tam üç yıl sonra farkedildi Polis, geçen ocak ayında Londra'daki evinde çürümüş halde bulunan cesedin Joyce Vincent'a (40) ait olduğunu açıkladı. Televizyonu hâlâ çalışır durumda olan Vincent'ın etrafının açılmamış Noel hediyeleriyle çevrili olduğu belirtildi. 2003'TE doğal nedenlerden ölen Vincent'ın kimliği dişçi kayıtlarından...

Sayfayı Paylaş