gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şoray Uzun Kalp Krizi mi Geçirdi ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; şoray uzun kalp krizi haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, TRT1 'in ilgiyle izlenen dizisi Seksenler 'in başrol oyuncularından Şoray Uzun 'un kalp krizi geçirdiği iddia edildi. Dün akşam rahatsızlandığı iddia edilen Şoray Uzun 'dan sağlık sorununun ayrıntıları hakkında açıklama çabuk geldi. Oyuncuya anjiyo yapılmış..

Seksenler dizisinin oyuncularından Şoray Uzun’un dün akşam kalp krizi geçirdiği iddia edildi.

İddiayı yalanlayıp anjiyo olduğunu belirten Uzun şunları söyledi: “Kulaktan kulağa haber yayılırken değişir bilirsiniz. İstanbul Tıp Fakültesi Kardiyoloji Servisi’nde müşahede altındayım. Kontrole geldim. Anjiyo yaptılar. Yarın akşam taburcu olacağım. Korkulacak bir şey yok.”

Şoray Uzun Kalp Krizi mi Geçirdi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömer Lütfi Mete kalp krizi geçirdi

Ömer Lütfi Mete kalp krizi geçirdi

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bulunan yazlığında kalp krizi geçiren gazeteci-yazar Ömer Lütfi Mete'nin duran kalbi hastanede tekrar çalıştırıldı. 58 yaşındaki Mete'nin tedavisi yoğun bakımda sürüyor. Mete fenalaşmasının ardından Sakarya Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Duran kalbi yapılan müdahaleyle tekrar çalıştırılan Mete, Yenikent Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Yenikent Devlet...
  2. Prof. Dr. Zekeriya Beyaz kalp krizi geçirdi

Prof. Dr. Zekeriya Beyaz kalp krizi geçirdi

zekeriya beyaz biyografi Prof. Dr. Zekeriya Beyaz, kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Özel Avicenna Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, evinde kalp krizi geçiren Beyaz, ailesi tarafından Esenler'deki hastaneye getirildi. Anjiyoda damarlarından ikisinin tıkalı olduğu belirlenince ameliyatla damarlarına stent takılan Zekeriya Beyaz, yoğun bakım servisine alındı....
  3. sinir krizi geçirdim

sinir krizi geçirdim

gebelikte sinir krizi hamilelikte sinir krizi anneye el kaldırmak hamileyken geçirmek Dün akşam sinir krizi geçirdim.. Annemle bir türlü anlaşamıyorum.. Annem tarafından üvey evlat muamelesi görüyorum.. Bana takma isimler bulması herşeyimle dalga geçmesi beni çileden çıkarıyor.. kedilere olan sevgimi, başkalrına "kedilerle bozdu kafayı" diyip karşımda sırıtması.. herkese her...
  4. 118 33 Burçin Bildik'in Eşi Kalp Krizi Geçirdi

118 33 Burçin Bildik'in Eşi Kalp Krizi Geçirdi

burçin bildik 118 33 eşi öldü 118 33 eşi karısı karısı öldü 118 33, burçin bildik, eşi, kalp krizi geçirdi, hakkında detaylı bilgiler 118 33 reklamıyla herkesin eleştirisine maruz kalan Burçin Bildik'in eşi tatilde kalp krizi geçirmiş...Geçmiş olsun diyor ve haberin ayrıntılarına geçiyorum arkadaşlar TİYATRO, müzik ve reklam dünyasının tanınmış isimlerinden Burçin Bildik’in eşi Zeynep...
  5. Demet Akbağ'ın Eşi Kalp Krizi Geçirdi !

Demet Akbağ'ın Eşi Kalp Krizi Geçirdi !

demet akbağ demet akbağ eşi zafer çika demet akbağ haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. İstanbul'un Altınları dişzisiyle ekranlarda yer alan başarılı oyuncu Demet Akbağ zor günler geçiriyor melekler. Geçtiğimiz gün Demet Akbağ eşi Zafer Çika kalp krizi geçirdi. Demet Akbağ haberleri detayları şöyle .. Ünlü sanatçı Demet Akbağ'ın kalp krizi geçiren eşi Zafer Çika'ya (50)...

Sayfayı Paylaş