gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes.

Konu, 'Magazin' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

elçin uzun şoray uzun ve eşi elçin şoray eşi Arkadaşlar tanıyanlar bilir. Kanal 7 de program yapardı Şoray Uzun. Neşeli bir tipti. Bende açıkçası beğeniyordum programlarını. Ama artık onu kınıyorumm.:n028:

Haber aynen şöyle..
    Kanal 7’deki “Şoray Uzun Yolda”nın sunucusu Şoray Uzun’un, yönetmen Melda Yılmaz ile imam nikahı yaptığı, bir de çocuğu olduğu ortaya çıktı. 11 senedir Elçin Uzun ile evli olan ve bu evlilikten biri 8 biri 4 yaşında 2 çocuk sahibi olan Şoray Uzun’un yasak aşkı nedeniyle Kanal 7’deki işinden olduğunu öne sürdü. Şoray Uzun, iddialarla ilgili soruları yanıtladı:

- Melda Yılmaz, gezi programın yönetmeniydi. Yakınlaşmamızdan sonra bir bebek dünyaya geldi. Şu anda 1.5 yaşında. Eşimden ayrılmayı hiç düşünmedim, düşünmüyorum da. Bu olayın üzerinden yıllar geçti. Ama boşanma davası açılmadı.

- Melda Yılmaz’dan dünyaya gelen çocuğumu karım bir başkasından duydu. ’Böyle bir şey var mı?’ dedi ben de ’Evet’ dedim. Eşim ve 2 çocuğumla Ataköy’de yaşıyorum, Melda Hanım ise Anadolu Yakası’nda. İki evde birden yaşayamazsınız. Bu benim için kapanmaya yüz tutmuş bir yara. Şimdi gündeme getirilip bu yara kanatılıyor. Karım için kolay kabullenilecek bir durum değil.

- İmam nikahı yaptığımız doğrudur, imam nikahını çocuk dünyaya gelmeden kıydık, ama Bodrum’da yaşadığımız külliyen yalan. Burada sorumlu benim, suçlu atfedilecekse benim.

- Kimse başıma silah dayamadı pişmanlık gibi duygularım yok. Yaşandı ve bitti. Ben evime döndüm. Bu olayda ceza kesilecek biri varsa da o sadece benim. Bu olayı karımdan olan çocuklarıma bir uzman yardımıyla anlatmayı düşünüyorum. Ortaya çıktığında üzerimde ’mahalle baskısı ’olsun istemem. Tek amacım çocuklarımı zararsız bir şekilde bu olaydan kurtarabilmek.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Beni artik hicbirsey sasirtmiyor handan abla...
    Okadar seyler okuyor, duyuyor ve görüyoruz.

Rabbim kimseyi nefsi ile bas basa birakmasin, biraktigi taktirde ünlü, ünsüz, zengin , fakir demiyor iste...

Allahim sonumuzu hayir eylesin insallah...

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yok ya bu millet sadece işine geleni yapıyor.sorulsa onlardan dürüst yoktur.herşeyde insanlık bilmemne hikayeleri öne sürerler.
    ama hale bakın yaa.yapmış bi hata.sonrasındada sözde kılıfına uydurmuş.bi insan nasıl olur biriyle evliyken yani resmi nikahlıyken başka biriylede imam nikahı kıydırır.bu akla mantığa uygun bi davranışmı.püüüüüüüff... milletin suyu çıkmış yaaa

4. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    şaşırık oldum yaa ilk defa burda duydum...ee doğru yani herşey beklenir bu devirde insanlardan

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    amin..........

Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pes Yaneeeeeee

Pes Yaneeeeeee

E- Canım K - Canın çıksın E - Hayrola yahu, ne dedik şimdi? K -Mini eteğimi nereye sakladın yine? E -Güzelim içine giysene o mini eteği, ben okula giderken beden dersi günlerinde eşofmanımı içime giyerdim. Hiç de bir kötülüğünü görmedim. K - Onu vermezsen içinden G-stringimin göründüğü beyaz pantolonumu giyerim. Sana da 'simdi bu moda' diye çıkarcı çağdaşlık yaparım. E -O artık siyah....
  2. E Pes Yani Saça Dövme Yaptılar

E Pes Yani Saça Dövme Yaptılar

saça dövme Evet evet yanlış duymadınız arkadaşlarım, artık saçlarada dövme yapılabiliyor :) Vücudun her yerine yapılan dövme inanılmaz ama artık saça da yapılabiliyor! Aşağıdaki fotoğrafta birçok kez büyütülmüş bir saç teli görüyorsunuz. Kanada'nın Toronto kentindeki McMaster Üniversitesi'nin logosu saça işlenmiş. Nasıl mümkün olabilir? Dr. Ray LaPierre, gallium iyonlarıyla saça dövme...
  3. pes dedirten ögrenci evleri

pes dedirten ögrenci evleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş