gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sordum Sarı Çiçeğe İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

sordum sarı çiçeğe ilahisi sordum sarı çiçeğe ilahisinin sözleri annem babam topraktır ilahisi Sordum sarı çiçeğe Annen baban var mıdır?
    Çiçek eydür derviş baba
    Annem babam topraktır.
    Sordum sarı çiçeğe
    Benzin neden sarıdır
    Çiçek eydür derviş baba
    Ölüm bana yakındır
    Sordum sarı çiçeğe
    Sizde ölüm var mıdır?
    Çiçek eydür derviş baba
    Ölümsüz yer var mıdır?
    Sordum sarı çiçeğe
    Evlat kardeş var mıdır?
    Çiçek eydür derviş baba
    Evlat kardeş yapraktır.
    Sordum sarı çiçeğe
    Boynun neden eğridir
    Çiçek eydür derviş baba
    Kalbim Hakka doğrudur
    Sordum sarı çiçeğe
    Sen beni bilir misin?
    Çiçek eydür derviş baba
    Sen Yunus değil misin?

Sordum Sarı Çiçeğe İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sordum sarı çiçeğe sizce neden sarı??

sordum sarı çiçeğe sizce neden sarı??

hadi herkes sarı çiçeğin neden sarı olduğunu cevaplasınn bence sarı çiçek güneşte çok kalmış sararmış:hhh::26:
  2. Açan çiçeklere meyve ilahisi

Açan çiçeklere meyve ilahisi

açan çiçeklere meyve verilmiyor ilahisi açan çiçeklere meyve verilmiyor ilahisi sözleri ilahisinin sözleri muhammetsiz Açan çiçeklere meyve Verilmiyor Muhammedsiz Haktandan gelen derde derman Verilmiyor Muhammedsiz Çok meşgulum Kur'an ile Seherlerde figan ile Son nefeste iman ile Ölünmüyor Muhammedsiz Aciz kulun sana asi Silinmiyor kalbten pası Gönüllere Allah aşkın Verilmiyor Muhammedsiz
  3. açan çiçekler ilahisi

açan çiçekler ilahisi

açan çiçekler ilahisi açan çiçek ilahisi çiçekler sözleri çiçeklere meyve ilahisinin sözleri Açan çiçeklere meyve Verilmiyor Muhammed'siz Hakk'tan gelen derde derman Bulunmuyor Muhammed'siz Cok mesgul ol kur-an ile Seherlerde figan iyle Son nefeste îman ile Ölünmüyor Muhammed'siz Uzak Cennet'in yollari Gider muttaki kullari Cennette tugba dallari Egilmiyor Muhammed'siz Garip kulun sana âsi...
  4. seni sordum ilahisi

seni sordum ilahisi

taif ilahisi sana gelen yollarda ilahisi sana gelen yollarda gözlerimi oydular Seni sordum mekke'nin hira mağrasına Seni sordum yesrib'in tenin kokan taşına Seni sordum taif'in mahsun sokaklarına Seni sordum ey resul seni sordum dün gece Sana gelen yollarda ellerimi kırdılar Sana gelen yollarda bedenimi yaktılar Sana gelen yollarda gözlerimi oydular Sana geldim ey resul sana geldim dün gece...
  5. seni sordum ilahisi sözleri burada

seni sordum ilahisi sözleri burada

Seni sordum mekke'nin hira mağrasına Seni sordum yesrib'in tenin kokan taşına Seni sordum taif'in mahsun sokaklarına Seni sordum ey resul seni sordum dün gece Sana gelen yollarda ellerimi kırdılar Sana gelen yollarda bedenimi yaktılar Sana gelen yollarda gözlerimi oydular Sana geldim ey resul sana geldim dün gece Gösterdiler camini o kutlu mekanını Gösterdiler evini kokun dolu haneni...

Sayfayı Paylaş