Sordun mu bana aşık olabilir misin diye

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Sordun mu bana aşık olabilir misin diye
Sordun mu,bana aşık olabilir misin diye.? Sormadan aşık oldum sana, Ben şikayetçi değildim ama sana fazla geldi sevgim onu fark ettim.

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Söyledin mi, bak ben en zor gününde gideceğim bunu bil de beni sev bağlan bana ?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Bak ben, senin benim için ölmeni bile görmeyeceğim seni öyle keskin silip atacağım hayatımdan az sonra..dedin mi ?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Bak bundan sonra uyku olmayacak sabahları bekleyeceksin saat geçmeyecek zaman duracak zamanı durduracagım nefesin daralacak ben gittikten sonra... Söyledin mi ?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Bundan sonra aç kalacaksın sofralara küseceksin beni sevdikten sonra yemek yemeyeceksin.. Hatırlattın mı?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Öyle eskisi gibi candan kıskandıran kahkahaların olmayacak vedalaş beni sever iken haberin olsun sevmeden.. dedin mi ?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Ellerimi tutuğunda kalp atışların o kadar hızlanacak ki ölebilirsin.. Dedin mi ?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Ömrünün en altın yıllarını gençlik yıllarını çalacağım farkında olmadan ve bir daha asla gelmeyecek o günler.. Dedin mi ?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye..? Kanına öyle gireceğim ki ben gittikten sonra aldığın her nefes sana tarifi olmayan büyük acılar çektirecek..Dedin mi..?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye..? Ağlamak değil adını sen koy tarifi yok buz göz yaşlarının ve bolca mendil al yanına çok ihtiyacın olacak ben gittikten sonra... Dedin mi ?

Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye..? Benim gülüşlerim çok zehirlidir her an sana gülmez bakmazsam gözlerine mecnun olursun... Dedin mi ?

Susssssssss

Peki Ben Söyledim Mi Ona...?

Benim aşkımdı ona o değeri katan Farkında değilsin ama sen bana bulutlardan bakarak konuşuyorsun beni aşağıda görüyorsun da sorarım sana O bulutlar kimin?? Ben gidince kalacak mısın o kadar yüksekte Boş yere tutunmaya çalışma Düşeceksin ben gittikten sonra. Beni zehirledin öldürdün ama sen de yaşamayacaksın bundan sonra...
Ben seni bu kadar sevdim diye sen kendini ne sandın...? Akıllanırda ağlarsın kullanmadığım mendillerimi gönderirim o da çok bana kalsaydın...

Geri